Wpis z mikrobloga

jest jakieś wyjaśnienie dlaczego to może tyle zajmować miejsca na dysku?


@dualski: Wytłumaczyłem ci, wysokiej jakości tekstury i grafiki ikon, przycisków, urządzeń itd. A do tego pewnie trzymają w instalce sterowniki do każdego urządzenia Corsair z ostatnich kilku lat.
Ale serio, jest jakieś wyjaśnienie dlaczego to może tyle zajmować miejsca na dysku?


@dualski: Nie pobierasz programu dla klawiatury ABC1234 tylko do WSZYSTKICH więc masz tam grafiki każdej dostępnej w sprzedaży klawiatury, nie tylko twojej ale każdej
Więc obrazy i ustawienia dla kilkuset klawiatur trochę ważą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: Musiałeś mieć do tej pory bezstresowe życie, jeśli iCUE nazywasz najgorszym możliwym softem od producenta sprzętu. MSI Dragon Center/MSI Center mówi "potrzymaj mi piwo"(σ ͜ʖσ)
@supra107 ja to znam jedynie ze sterowania RGB w AIO i wentylach + krzywe wentyli/pompki i ciężko mi powiedzieć złe słowo. Wszystko pod hardware profil huba od capellixa i można zapomnieć o samym iCUE
@Ralphs: Wiesz, mój największy problem z tymi programami jest taki że zżerają miejsce na dysku i RAM tylko po to aby ustawiać światełka i dawać opcję makr. Ja jestem zmuszony do zaśmiecania sobie pamięci RAM G HUBem dlatego że Logitech nie oferuje jakiegoś lekkiego programu który ma za zadanie jedynie obsługę skryptów Lua dla urządzeń Logitecha, czy mówiąc precyzyjniej nie pozwalają na korzystanie z dodatkowych przycisków G poza ich własnym softem,