Wpis z mikrobloga

Gdyby nie taka urocza Ukraineczka to bym na początku zmiany w robocie zapewne zabrał mechanikowi śrubokręt ze skrzynki z narzędziami i dokonał seppuku (mówię serio). Jakbym wiedział na jaką "minę produkcyjną" dzisiaj wdepnę to bym wczoraj wziął na żądanie. Produkcja, na której zawsze są jakieś problemy, wymagała minimum trzech operatorów, toteż wyznaczono mi do pomocy dwie kobiety: młodszą (ładna i ogarnięta), i starszą (guła do potęgi entej). Ta młoda Ukrainka wprowadzała jakiś spokój w organizacji pracy. Co prawda czegoś nie zauważyła, ale dało się to skorygować. Później dostałem jeszcze kilka osób i tu już zaczął się chaos, czyli przysłowiowe "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść". Jako, tako, ale nadążałem i ogarniałem temat, a jak nowi narzucili inne tępo i system pracy, to znów miałem strach w oczach. Pod koniec wyszło, że ktoś narobił takiego "bigosu", że miałem ochotę ryczeć (obstawiam, że była to sprawka tej starszej pani zza Buga, ale to mógł być każdy, w sumie nawet ja). Koleżanka, która była bardziej obezna ode mnie w tej produkcji pokierowała całą tą zbieraninę do sprawdzenia ewidencje. Na szczęście udało się wszystko uporządkować i mogłem w końcu odetchnąć z ulgą. Tak to jest jak się jest nerwusem, który zostaje przydzielany do jakiejś ważnej roboty. Wracając do tej Ukrainki, to rzecz jasna jako odpad genetyczny nie mam nawet prawa robić sobie nadziei, z resztą obiecałem sobie, że nigdy więcej jak idiota nie ukierunkuje swoją uwagę i emocje na żadną kobietę (cztery próby to za dużo), a poza tym wokół niej już kręci się jej rodak, klasy chadlite. Jedyne z czego mogę się cieszyć, że mam teraz kilka dno wolnego na zregenerowanie sił.
#przegryw #dzienzzyciaprzegrywa #operatormaszyn3k #przegrywpo30tce
CulturalEnrichmentIsNotNice - Gdyby nie taka urocza Ukraineczka to bym na początku zm...

źródło: comment_1669150692gv2eyUUllTkli92FcNUX0B.gif

Pobierz
  • 3
@CulturalEnrichmentIsNotNice: te młode są najgorsze, leniwe i udają że nipanimaju a potrafią wokół siebie zakręcić beciaków z polski aby mieć lżej w robocie. Np u nas jest stołówka z której możesz sobie wziąć coś za darmo przybijając karte którą mają pracownicy z polski na umowie i te #!$%@? simpy pożyczają im te karty aby mogły sobie coś wziąć dla siebie xD. Albo przychodzą z drugiego końca hali, zastępują je na maszynie