Wpis z mikrobloga

@kavillock: Nie wiem jak u Ciebie w mieście, ale w Poznaniu jeśli trafisz pod dobre skrzydła to przez jeden wieczór wyciągną Cię kilka lv w górę ;-)
  • Odpowiedz
@Altar: lapiesz kontakt z doświadczonym graczem, on ci rozwala a ty rozstawiasz i linkujesz, w ten sposób 100k AP w 2h to dość realny zysk. Przeciez kontaktowalem cię z ekipą z Poznania jak zaczynales :(
  • Odpowiedz
@BDJQP: Do dzisiaj mam numer gościa, którego mi podałeś :) Po prostu było wtedy jakoś zimno, nie chciało mi się wychodzić (jak teraz) z domu bez potrzeby i zbiegło się to z tym, że odkryłem braki w grze (np. minimum trzecia frakcja, żebyśmy nie kibicowali przeciwnikom, bo nie mamy na czym ekspić). Pytałem tylko o techniczny aspekt pomocy, to co piszesz "on ci rozwala a ty rozstawiasz i linkujesz, w
  • Odpowiedz
@Altar: Daleko nie szukając na samym tylko Starym Rynku jest >150k AP do zgarnięcia. I tak jak mówi @BDJQP - umawiasz się z jakimś wyższym lvlem który dla Ciebie czyści pole, Ty stawiasz swoje rezo/linki i po sprawie. Dostajesz szpej od graczy na wyższym poziomie i jakoś się to kręci.
  • Odpowiedz