Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak z ciekawości, czy szukając mieszkania we Wrocwiu idzie coś sensownego znaleźć bez uczestnictwa agencji nieruchomości. Widzę, że te pijawki wiekszosc ogłoszeń obstawiły. Nie chcę mi się płacić haraczu za ich wątpliwe usługi. Szukam bardzo wstępnie czegoś małego dwa pokoje z kuchnią albo i bez ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie są Wasze doświadczenia. Jest teraz lepiej niż rok, dwa lata temu? #wroclaw #nieruchomosci
  • 5
@CzarnyOwiec: na luzie, możesz też śmiało komunikować pośrednikom że jesteś zainteresowany zakupem ale im nie zapłacisz. W dzisiejszych czasach kiedy trudno znaleźć jakiegokolwiek kupującego raczej zrozumieją.
@witam12: tez opcja, powiedz ze nie masz wiecej kasy, jeszcze PCC i w ogole to sprzedajacy go wynajal i branie z 2 stron to czyste sk.... (tego mu nie mow) ale jawny konflikt interesow. Ty chcesz najtaniej, sprzedajacy najdrozej itd. A czasami zdjecia sa takie ze widok z okna zdradza jaki to blok.

Jeszcze opcja szukaj na roznych portalach +/- 2m2 roznicy, bez zawezania do dzielnic ale caly Wro moze znajdziesz
@CzarnyOwiec ogłoszenia są niestety mocno obstawione, przerabiałem temat rok temu i ciężko było mi znaleźć coś bezpośrednio. Dodatkowo biura mają też odsetek ogłoszeń które nie trafiają do neta a są przekazywane do klientów biur. Ja w sumie tak kupiłem swoje mieszkanie, zgłosiłem się do biura i powiedziałem czego szukam i co mogą mi zaproponować, do czasu kupna jest to kompletnie darmowe. Pamiętaj, że są pośrednicy i pośrednicy. Jedna grupa to zwierzęta które