Wpis z mikrobloga

Czy Zalewski zdaje sobie sprawę, że to on wydziera się na wszystkich nagraniach na Kononowicza?

Wysoki sądzie my darli morde, zapijali, zastraszali, wchodzili jak do siebie, ale proszę łazienka lux, okienka magia tu nawet jest rączką w kabinie. No były libacje, filmy uwłaczające godności, prośby o wezwanie policji, ale za to jak w kuchni posprzątane o tu na zdjęciu przez tydzień było czysto.

Wysoki sądzie, na trzech podział sprawiedliwy, ja 2000 zł, Krzysiek 400 zł i pielęgniarka w 2021, Sławek resztę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wysoki sądzie i opał, ponad tona podkładów kolejowych elegancko pocieta, ułożona czeka w piwnicy na mrozy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sławek? Super kolega, zawsze mu macham do kamery jak wychodzę od Krzyśka. Tak sobie żartujemy, że w ten sposób odbijam kartę. Czy ja mam umowę? Nie, ja po koleżeńsku przychodzę pomóc dla Krzysztofa.

Czy ja jestem opiekunem? Nie, ale ja pomagam, widzi Pani, wódka ma wysokie właściwości antyseptyczne, a to jest człowiek jednak schorowany. Wszystko z troski.

A ile razy Pan Kononowicza zabrał do lekarza? No zawsze go odbierałem ze szpitala bo ten facet to aż z Warszawy jechał żeby tam Krzyśka umieścić. Po złości tak robił, aż się Krzysiek zapierał w łóżku bełkotał, że się w głowie mu kręci.

Bo widzi Pani Sędzina w jednym z epizodów depresyjno-maniakalnych Kononowicza kiedy ten był wykorzystywany finansowo przez tfu alkoholika Andrzejewskiego bo nie dzielili się po równo zarobkami. No to doszło wtedy do napisa ia listu/testamentu, Knur, znaczy Krzysztof zapisał swój dom Pawłowi K i zarząd spalenia swego ciała po śmierci na boisku przy torach.

Ale ja nic nie wiem, ja tam rzadko przychodzę, tu jest współlokator, opiekun - Wojciech, recydywista, bezdomny biznesmen z audi.

#kononowicz #patostreamy
  • 3