Wpis z mikrobloga

Jaki jest argument blackpill, na to że faceci lecą na najlepsze laski a charakter się dla nich mniej liczy - w stosunku do tego że "odkryto" że kobiety też lecą na najlepszych facetów przez wygląd, a charakter się dla nich mniej liczy?

Skąd w ogóle powstał ten pogląd głoszący że liczy się charakter? Bo to jest ogólnoświatowe. To jest ogólnie cope facetów aby wytłumaczyć sobie #!$%@? i tylko to?
#blackpill #psychologia
  • 23
@interpenetrate: Tak jak bogaci mówią "pieniądze się nie liczą / szczęścia nie dają", to ładni mówią "wygląd się nie liczy / liczy się charakter".

Tutaj nic nie było do odkrywania, trzeba być mentalnym 12-stolatkiem, by musieć "odkryć", że "bluepill" to kłamstwo, a "blackpill" to prawda. Równie dobrze można by ogłaszać wszem i wobec, że święty mikołaj nie istnieje i udawać, że poznało się gorzką prawdę, bo na świecie przecież ciągle się
@Glikol_Propylenowy: @NadmiarNiedoboru: @JustTheDude:
Mirki - podobają się wam najlepsze laski czy nie?
Bo jak wam się nie podobają to macie problem większy niż blackpill ( ͡° ͜ʖ ͡°), a mianowicie hormonalny. (bo jak inna orientacja a akurat jesteście w temacie blackpill to ok, tak też może być)

Ogólnie, każdemu podobają się ładne laski, 6-8 na 100% a może takie już uber ładne to nie, bo
@interpenetrate: Tak, podobają.

Jak ktoś mówi inaczej, to kłamie.

Nie, nie prawdą jest, że laski żyją od zawsze w blackpillu. A przynajmniej nie świadomie.
Nikt nie rozlicza się z "liczą się tylko moje geny", do tego trzeba nieprzystosowanego od życia w społeczeństwie socjopaty.
Standardowe myślenie w tym temacie jest: "Jestem ładny/ładna" I tyle. Żadne "liczą się tylko geny, albo charakter".
Takie coś zaczyna się dopiero jak wygląda się jak wykopek, wtedy
ecą na swoje odpowiedniki z desperacji, bo nie mają wyboru. Jakbyś miał do wyboru laskę 5/10 oraz 8/10 to z którą byś wolał spółkować? Odpowiedz sobie szczerze na te pytanie.


@Sadomason: zależy która miałaby lepszy charakter i mówię to nieironicznie
już się naruchałem lasek 9+/10 za kasę, ładne ciało nie robi już na mnie wrażenia
@interpenetrate: Charakter faceta też sie liczy, ale nie taki jaki się wmawia, że trzeba być miłym i dobrym. Wiadomo, że wygląd jest najważniejszy i on otwiera furtkę. Ale mojm zdaniem jeśli kobieta ma do wyboru dwóch facetów o zbliżonym wyglądzie, a jeden z nich to taka ciepła miła klucha, natomiast drugi jest męski, stanowczy, asertywny i ma w sobie takiej zdrowej agresji trochę, to baba zawsze pójdzie do tego drugiego. Laski
@JustTheDude:
To może ja źle pytanie zadałem, tylko z mojej perspektywy? Pytanie może powinno brzmieć, jacy ludzie dla obu płci dzieci, powiedzą że wygląd się nie liczy.
W sensie no mówi się tak aby podeprzeć kogoś na duchu, albo czuć że się spełniło obowiązek, albo się w to serio wierzy - czyli przekazywanie cope. Dziewczynki przecież wychowywało się żeby była miła, grzeczna i uczynna dla męża i umiała w domu sobie
Mało to lasek 2/10 ma na tinderach 100 spermiarzy ustawionych w kolejce?


@Glikol_Propylenowy: Słowo-klucz - spermiarze. Spermiarze to nie faceci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd w ogóle powstał ten pogląd głoszący że liczy się charakter


@interpenetrate: Liczy się i wygląd, i charakter. Raczej trudno zbudować udany związek z kimś, kto jest ładny, ale się z nim nie dogadujesz, tak samo jak z kimś, kogo lubisz, ale
Liczy się i wygląd, i charakter.


@choochoomotherfucker: Czyli - jak się nie ma wyglądu, to się nie liczy charakter.
( ͡° ʖ̯ ͡°)

A ogólnie jak byłaś dzieckiem to jak rodzice Ci wmawiali? W sensie nie wiem, od zawsze faceci się kręcili, więc nawet jak jesteś nie hot 9/10 to nie musieli nic gadać, bo twoje jakby poczucie wartości nie zostało zachwiane? Bo na wykop siedzisz jednak
na spermiarzy czyli facetów niżej niż 7/10


@interpenetrate: Co xD Spermiarze to są desperaci, którzy lecą na wszystko, co się rusza, a nie faceci poniżej 7/10. Istnieją mężczyźni, którzy są przeciętni czy poniżej, ale nie są spermiarzami. Nie wiem, czy ma sens odpowiadać na Twoje pytanie i ogólnie ta dyskusja, skoro wciskasz mi coś, czego nie napisałam.
To może ja źle pytanie zadałem, tylko z mojej perspektywy? Pytanie może powinno brzmieć, jacy ludzie dla obu płci dzieci, powiedzą że wygląd się nie liczy.


@interpenetrate: Tacy, którzy nie chcą wyjść na płytkich w towarzystwie / przed kimś prywatnie.

W sensie no mówi się tak aby podeprzeć kogoś na duchu, albo czuć że się spełniło obowiązek, albo się w to serio wierzy - czyli przekazywanie cope.


To pierwsze najczęściej. Jak
@interpenetrate: Z Twoich komentarzy można wywnioskować, że poświęcasz sporo uwagi ideologii manosfery. Manosfera oparta jest myśleniu dwuwartościowym, które implikuje postrzeganie świata poprzez ostre, dychotomiczne podziały. Nawet problem, jaki tutaj stworzyłeś, jest takim podziałem: wygląd - charakter, który przypomina klasyczny dualizm kartezjański: ciało - dusza (być może dlatego, że manosfera powstała w kręgach chrześcijańskich [biali konserwatyści])
A że ta ideologia odwołuje się dużo biologizmu (słynne: natura), to poniekąd z miejsca uznajesz,
Pobierz s.....t - @interpenetrate: Z Twoich komentarzy można wywnioskować, że poświęcasz spor...
źródło: comment_1669139745gmVSWjswSyN7UDJU0IdFNV.jpg
@interpenetrate: Z kontrolą bardziej chodziło mi o taką decyzyjność w związku, nie o nańczenie, aczkolwiek jak jest sie z kobietą w związku to zazwyczaj trzeba ją nańczyć w wielu kwestiach. Takich jak np sie auto zepsuje, czy trzeba zrobić coś na komputerze itd itp. Grunt żeby ona coś dawała w zamian od siebie.