Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@misiasio: A, i wiem, że to moja wina, bo nie mam skilla w budowaniu portfolio na LinkedIn itp... Znam się na swojej pracy, potrafię ogarnąć efektywnie taką ilość podwładnych i wycisnąć z nich co się da tak, żeby jeszcze myśleli, że robię im dobrze a inni mają gorzej, a ciężko znaleźć dobrą ofertę pracy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: w poprzedniej robocie miałem takiego specjalistę od pojazdów. Flota wtedy to nie było nawet 10 aut, gość robił nic a myślę że z 10k na rękę zarabiał xD
  • Odpowiedz
@misiasio: nie pracuję w IT ¯\(ツ)_/¯

nie jestem w stanie odsiać januszexów, które zaproponują 5k brutto po piątym etapem rozmowy, bo wcześniej wielka tajemnica XD


@misiasio: mieszkasz na wschodzie? Na wszystkich moich rozmowach o pracę stawka padała najpóźniej na pierwszym spotkaniu, a z reguły sam podaję kwotę przed. Zresztą co ci dadzą widełki, jak januszex po prostu da fejkowe ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@s---k: No ale to i tak lepiej. Wiadomo, że jak ktoś przyciśnięty to i za minimalną pójdzie.

A tak to zaczynamy od dolnej/górnej i kończymy tam gdzie komu mniej zależy. Tak działają negocjacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ogau: Mieszkam w tej mitycznej, wymarzonej stolicy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Problem jest taki, że jeśli chcesz zmienić pracę to szukanie i odsiewanie gówno firm może pochłonąć tak dużo czasu, że ciężko do tego wogóle podejść... Albo, ktoś może mieć opory przed chodzeniem ma milion rozmów, gdzie dopiero po trzecim spotkaniu dowie się, że proponują mniej, niż zarabia na obecnym stanowisku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
wymarzonej stolicy


@misiasio: ciekawe przez kogo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

ktoś może mieć opory przed chodzeniem ma milion rozmów,


@misiasio: wysyłanie tylu cv to już trochę desperacja, więc coś za coś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja sobie regularnie przeglądam nowe oferty i dopiero, gdy coś wydaje się bardziej interesujące od obecnej roboty to robię głębszy research.

Wracając jednak do tematu - bez
  • Odpowiedz
@misiasio: Najlepsze jak właśnie w stolicy firmy (i to wcale nie takie małe) rekrutują na stanowisko specjalisty ds. X. I tam faktycznie zgłaszają się specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem - jakie wielkie oczy robią, ze tacy kandydaci śmią wymagać min 6-9k netto xD
  • Odpowiedz
@bizonsky w transporcie są różne miesiące. Lepsze gdzie zrobisz sporo większy obrót i zrobisz super marżę. Są też gorsze gdzie obrót będzie mniejszy i marża będzie bliska zeru bądź ujemna. Ja te widełki rozumiem bo sam na takich pracuje. Srednio 13k netto za 2021 rok gdzie pół roku było 6-8k.
  • Odpowiedz
Pracuje jako specjalista ds logistyki i rzeczywiście zarobili na tym stanowisku są od 5k-12k netto a są jeszcze trzy wyższe stanowiska
  • Odpowiedz