Wpis z mikrobloga

@Ytaremtujest: A co niby nie ma ? To dosyć zabawne,że jak był modny i popularny "Squid Game" to wszyscy "Squid Game", jak ostatni sezon "Better call Saul" to też całe tłumy, potem większość katowała "Dahmera", "Ród Smoka", a teraz "1899". Jakby tych seriali było kilka na krzyż w danym czasie...
@Ytaremtujest: A to akurat bardzo dziwne, bo np. według upflix.pl tylko na trzech najpopularniejszych platformach streamingowych są tych produkcji setki, o ile nie tysiące...
@ef4L: duzo osob oglada najmocniejsze/najdrozsze produkcje w momencie premiery. Wowczas sa promowane i jest o nich glosno.

Czesc oglada je z czasem, bo oglada mniej i nie starcza czasu.

A dopiero dalej sa osoby ogladajace ogormne ilosci seriali i z czasem ogladaja i te mniej popularne.
@Ytaremtujest: Warto czasem poszukać poza najpopularniejszymi tytułami i tymi,o których się pisze najczęściej w danym momencie na wykopie.
P.s. Kilka? No cóż...może jesteś po prostu nad wyraz wybrednym widzem...
@Aster1981: A ja jestem w tej skromnej grupie,która ogląda mało,ale wybiera w pierwszym odruchu właśnie te mniej promowane i mniej popularne produkcje (tam szukając nieogranych perełek i niespodzianek).
@Aster1981: A przyznaj ile razy trafiłeś na te z tzw. najwyższej półki,które okazywały się przehajpowane? Najpopularniejszy niekoniecznie idzie w parze z najlepszym.
@ef4L: Sporadycznie. Ogladam wysokobudzetowe flagowce albo seriale juz wyemitowane. I tak lista do obejrzenia mi rosnie a nie spada.
No i jak pierwszy odcinek mi nie podejdzie to kolejnego juz nie ogladam.
@Aster1981: Ja się też złapałem na tym,że potrafię więcej czasu spędzić na dodawaniu seriali na listę,by obejrzeć je w przyszłości niż na oglądaniu ich.

Odpuszczasz po pierwszym jeśli ci nie podejdzie? Podziwiam aż tak bezlitosną selekcję.