Wpis z mikrobloga

Szanowne Mireczki,

Czy istnieje możliwość zakupienia złota fizycznego po cenie takiej jaka jest na giełdzie? Nie interesuje mnie wykupywanie w banku nic nie znaczących cyferek. Chcę mieć prawdziwe złoto w ręce. Jedyne co znalazłem, to jakieś sztabki lub monety kolekcjonerskie, z ładnymi grawerami z ceną oczywiście nieadekwatną do wartości samego kruszca. Nie jestem zainteresowany ani wartością wizualną ani kolekcjonerską, chcę mieć możliwość zapłacić wyłącznie za złoto bez zbędnych bajerów.

Pozdrawiam!

#gielda #ekonomia #zloto #biznes #bitcoin
  • 15
@PanKara: Tak na serio, chodź nie interesowałem się specjalnie tą sprawą, to Amber Gold sprzedawał nie złoto, lecz papierki o fikcyjnej wartości, bez pokrycia. Gdyby ludzie w zamian za swoje pieniądze dostawali kruszec, nie byłoby takiej afery, bo nikt by na tym nie stracił ;)

@Bankierpl: Super! Bardzo chętnie poczekam ;)

@koob: Dzięki.
Bullionvault, złoto można trzymać u nich w sejfie lub odebrać fizyczne (w londynie, nyc, szwajcarii lub singapurze z tego co pamiętam) lepiej trzymac w sejfie, bo w tych samych sejfach swoje złoto trzyma np. gazprom - także ma się w razie problemow takich gigantow po swojej stronie :)