Wpis z mikrobloga

Kompletnie mi nie idzie w grach fps, po prostu nie potrafię strzelać. Rok temu w bf1 grałem na tyle dużo że nawet kilka meczów z rzędu dawałem radę wyjść na zero, ale mecze gdzie mam pozytywną ilość zabić są dużą rzadkością. Od czasów cs 1.6 do dziś nic się nie zmieniło. Nie ogarniam jak ludzie mogą tak dobrze grać szczególnie jak jakiś youtuber pokazuje jak łatwo mu przychodzi granie w fps.

Paradoksalnie jednak na strzelnicy kręcę dobre wyniki, w wojsku też mi szło jak byłem na przeszkoleniu. W grach nie potrafię nic ustrzelić nigdy lol

PS.

Kiedyś nawet kupiłem lepszą myszkę do grania bo myślałem że to coś da, oczywiście nic nie dało.
Żeby nie było zaliczałem okresy grania na 20 fps na 30, z obecnym komputerem jestem w stanie grać w większość gier full hd ultra 60fps, nie jest ekstra ale jest najlepiej jak kiedykolwiek miałem i... nic to nie dało :>
#gry #zalesie
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uuroboros: mam to samo, za małolata trenowałem strzelectwo sportowe i nawet miałem jakieś wyniki, gierki singlowe ogrywałem jako tako choć na niskim poziomie trudności, ale jak grałem po sieci, nawet z ziomkami z wioski, to zawsze dostawałem w dupę, w technikum to już w ogóle byłem mięsem armatnim xD
Chociaż chyba z wiekiem trochę się zmieniło, bo i w gry nie gram już jak za dzieciaka na easy, a czasem wręcz
@Uuroboros: W bf-e masz klasy, możesz grać medykiem, mieć najmniejszą ilość zabójstw, a i tak możesz być na szczycie tabeli punktowej.
Co do strzelnicy, nijak ma się do gier, grając dobrze w fifę, nie oznacza to że będzie się dobrze grać na boisku. Aby być w czymś dobrym, potrzebna jest praktyka i treningi. Do strzelania na strzelnicy angażujesz inne partie mięśni niż do obsługi myszki ;)
@Lord_Mefisto: tylko że mam praktykę i trening do strzelanek bo grałem razem ze znajomymi od czasów cs 1.6
Zawsze odstawałem, oni na szczycie ja na podnóżku. Przegrałem może nawet więcej godzin niż niejeden gracz a i tak mogę pisać o szczęściu jak wyjdę kd 1.
Wiadomo że gram medykiem, inaczej to w ogóle bym tą grę pierdyknął. Snajperem ani wsparciem ani szturmowcem mi nie idzie w ogóle.
W bf3 to był