Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak mnie to wkurza. Jak dodam zdjęcia chada ukradzione skądś tam w necie - takiego wiecie modela ale żeby fotki nie były zbyt profesjonalne. Próbowałem z różnymi typami zawsze trafię w 10-tkę. Po 1 dniu jest już 99+ par. Dziewczyny raczej nie piszą pierwsze ale odpisują bardzo chętnie. Rozmowy i tak musze prowadzić ja (w 99,9% przypadków nie wykazują żadnej inicjatywy a raczej nastawiają się na bycie stroną zabawianą) ale ostatecznie dochodzi do tego, że otwierają się coraz bardziej i bardziej a na końcu jest temat spotkania. Godzą się w 100% przypadków - nie miałem sytuacji by chadowi odmówiły. Jak nie pasuje im dzień to od razu proponują pasującą datę. I nie ważne czy zapraszam na piwo, na pizzę, na drinka, na kolację - ALWAYS YES! Rozmów o seksie raczej nie ma, ewentualnie na tematy okołoseksualne - pozwalają na wiele, nawet jak robię rzeczy będące typowym faux-pasem czy w przypadku gdybym miał inną mordę - uznany byłbym za spermiarza - tutaj przechodzi gładziutko. Nawet jak jest lekki opór, to łatwo go rozbić.

Co się stało jak dodałem swoją twarz? W realnym świecie nie miałem nigdy problemów z dziewczynami od 1 gimnazjum zawsze jakaś wokół mnie była. Na tinderze totalne zero. Ubrałem się jak te ziomki, złapałem pozy jak te ziomki. Ciałko mam niezłe ale nie jakiegoś adonisa wyrzeźbionego ale wafla na brzuchu też nie. Z mordy? No właśnie mało fotogeniczny, często słyszę "wyglądasz dużo lepiej niż na zdjęciach". Kiedyś sobie patrzyłem w lustro i jednocześnie miałem aparat w trybie selfie. Odbicie w lustrze było wyraźnie lepsze niż to co widziałem na ekranie telefonu. Nie wiem dlaczego tak jest.

Efekt? na prawdziwym koncie ledwie kilka par. Odpisze jedna-dwie dziewczyny, ciężko cokolwiek budować. A jako chad piszący dokładnie to, co bym pisał jako nie-chad wzbudzam zainteresowanie, więc nie jestem jakimś zjebem plus jak mówię - na żywo bardzo łatwo buduję relacje i towarzyskie i biznesowe. Ludzie zapraszają mnie na imprezy, chcą ze mną spędzać czas. Więc co to do licha ma byc?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637b54cf079dfc321f97c727
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4