Wpis z mikrobloga

Jako że opka się była i zicnydentowała kałowo (zdarzenie dalej trwa), odpowiem tutaj.

Dzieci powinny wiedzieć że nie są pępkiem świata i nie mogą mieć wszystkiego!


@Szatynka: Dobrze też, żeby nie mieli głupawej babci, który od początku będzie nakręcała między nimi a ich rodzeństwem rywalizację. Albo żeby mieli odpowiedzialnych rodziców, by kontrolowali z kim się dziecko zadaje.

Uczucia dziecka są ważniejsze, choćby ze względu na to, że jego psychika się dopiero kształtuje.


@WhiteBelle: This.

Plus - no cóż, dzieciństwo to stan zazwyczaj przejściowy. Te dzieciaki z wpisu OP-y mają jak rozumiem po kilka lat. Za piętnaście lat będą to młodzi dorośli i starsze nastolatki, i od tolerowania tego babcinego faworyzowania (i ogólnie wychowania dzieciaków) w pewnym stopniu zależy czy będzie to grupa młodych ludzi którzy się wspierają czy grupa młodych ludzi mających wobec siebie nieprzepracowane traumy i urazy, co się za kolejne kilka lat pogryzą o opiekę nad rodzicami a potem spadek.
  • 9
  • Odpowiedz
O kurde, zastanawiałam się, czemu tutaj odpisałeś, a tu widzę, że mój wpis poleciał :D Ech, człowiek raz na kilka miesięcy angażuje się w dyskusję w Internecie i od razu żałuje.
  • Odpowiedz
ty debilu, zachowujesz się sam jak dziecko wymuszając niechcianą interakcje mimo że to samo co tutaj jest pod moim postem w twoich żenujących komentarzach, ignorujących tłumaczenia i punkt widzenia innej strony. Weź #!$%@?


@Szatynka: Incydent kałowy przeradza się w kałszkwał. Przewiduję ewolucję do kałogedonu.

  • Odpowiedz
@Filipterka25: jesteś trollem jak ta madka która plusuje te wysrywy, uderzasz w prywatę jak zwykły prymityw i przegryw, nadinterpujesz i nie mieści ci się w pustej głowie że ktoś może mieć inne zdanie. Żałosne, twoje dzieci też raczej na inteligentne nie wyrosną
  • Odpowiedz
jesteś trollem jak ta madka która plusuje te wysrywy, uderzasz w prywatę jak zwykły prymityw i przegryw, nadinterpujesz i nie mieści ci się w pustej głowie że ktoś może mieć inne zdanie.


@Szatynka: Napisała rozhisteryzowana frustratka, która:

- nazywa dzieci bachorami (także biologiczne wnuki),
- nazwała mirasa mającego pasierbicę frajerem,
- nazwała ogólnie facetów mających pasierbów głupcami.

Ponadto ogólnie lansujesz tezę, że jakaś babcia ma prawo #!$%@?ć się w życie rodzinne
  • Odpowiedz
@Szatynka:
I żeby nie było, że nabijam się z twojej pozycji singielki - sam jestem singlem z kotem, ale kurde randkującym, i więcej wysiłku włożyłem w ułożenie relacji z psem mojej byłej niż ty w zrozumienie czemu brat zerwał z tobą kontakt. A co tu mówić o dziecku - jak przez jakiś czas randkowałem z rozwódką co miała dziecko lat 4-5 to też głównym tematem było jak z jednej strony wyjaśnić
  • Odpowiedz
@alfaalenieomega

Odpowiem tu, gdyż zesrąńsko opki uniemożliwia debatę.

Rodziną kogoś w związku jest na pierwszym miejscu ten związek i potomstwo. Jeżeli się decydujesz na adopcję/ślub z kobietą z dzieckiem to jak dasz sobie wejść na głowę przez rodziców czy kogokolwiek (czyli np. zaakceptujesz ich odmienne traktowanie dzieci przysposobionych od biologicznych) to równie dobrze możesz związek zakończyć.

Związek w trójkę (mąż, żona, matka któregoś z nich) nigdy nie kończy się inaczej jak paskudnym
  • Odpowiedz