Wpis z mikrobloga

Ej, czy mi się wydaje czy to #neuropa jest mocniej za Ukrainą (no chyba każdy, nie spotkałem neuropka przeciwnika Ukrainy), natomiast tagi #konfederacja i #4konserwy mocno podzielone, z coraz mocniej sprzeciwem dla pomocy dla Ukrainy. Nie chcę tu mówić o procentach itd. ale tak to widzę po paru ostatnich dniach na wykopie. I nie mówię tutaj o kwestiach zachowania Zelenskiego czy MSZ ukraińskiego, do których można mieć obiekcje. Co sądzicie? Zrobiłbym ankietę, ale wiem że trolle zaraz zaczną głosować z dupy.
#ukraina #wojna
  • 44
  • Odpowiedz
@Jakovv: Ludzie kierują się emocjami, a nie naszym interesem. W naszym interesie jest słaba Rosja i słaba Ukraina. Mnie osobiście #!$%@? takie plucie nam w twarz i udawanie że jest ok, ale za to mogę winić tylko rząd cuckoldów
Chyba nikt nie uważa że Ukraina wyciągnęła melnyka akurat teraz przez przypadek, w momencie gdzie nie poparliśmy ich wersji w kwestii rakiet, tylko stanęliśmy po stronie NATO. Wiedzą że mogą sobie
  • Odpowiedz
Jakby rząd miał jaja to po prostu zakazałby wjazdu melnykowi do Polski, bo nie potrzebujemy tu fałszerzy historii, zwłaszcza w takim momencie. I to by by wystarczyło, taki dyplomatyczny pstryczek w nos. A wsparcie sprzętowe dalej słać, bo też mamy w tym interes


@ChamskoCytuje: rigcz
  • Odpowiedz
wszędzie są lewicowe szury gloryfikujące UPA


@Volki: ej Volki, a co sądzisz o takim lewaku jak Bosak, ze skrajnie lewicowej Konfederacji, co wychwalał współpracę z ukraińskimi nacjonalistami?
Normie_Lurker - > wszędzie są lewicowe szury gloryfikujące UPA

@Volki: ej Volki, a...
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje:
Słaba Ukraina to będzie siedlisko przestępczości i kiepski partner gospodarczy. Nam na rękę jest zdrowa Ukraina, słabsza od nas, ale nie słaba. A jeśli martwimy się, że najbiedniejszy kraj Europy co od pół roku jest bombardowany będzie silniejszy od nas w przewidywalnej przyszłości, to znaczy że mamy dużo poważniejsze problemy.
  • Odpowiedz
@Jakovv: wojują na tym tagu jak jacyś psychole, jakby to miało wpłynąć na decyzję rządu xD Gdyby nie było wojny to wojowali by właśnie między sobą na tagu mundial ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@RaghNaarRoog

Słaba Ukraina to będzie siedlisko przestępczości

Co to ma wspólnego do militarnego i gospodarczego potencjału? xD

Polska jest słabsza gospodarczo, a jest najbardziej bezpieczna w Europie.
  • Odpowiedz
@Jakovv: Dawno nie slyszales bo nie sluchasz przemowiec chociazby prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciol Polin i nie ogladasz najwazniejsztych imprez w panstwie jak np. Chanuka w sejmie czy palacu prezydenckim.

A co do Yody to nie wiem kto to jest ale zajrzyj mu w majty.
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: no nie, albo silny, albo tania siła robocza. Bo rozumiem że mówimy o sile politgospodarczej.

Optymalnie było by żeby była na tyle silna aby wejść do Unii, ale nie silniejsza od Polski
  • Odpowiedz