Wpis z mikrobloga

Ej, czy mi się wydaje czy to #neuropa jest mocniej za Ukrainą (no chyba każdy, nie spotkałem neuropka przeciwnika Ukrainy), natomiast tagi #konfederacja i #4konserwy mocno podzielone, z coraz mocniej sprzeciwem dla pomocy dla Ukrainy. Nie chcę tu mówić o procentach itd. ale tak to widzę po paru ostatnich dniach na wykopie. I nie mówię tutaj o kwestiach zachowania Zelenskiego czy MSZ ukraińskiego, do których można mieć obiekcje. Co sądzicie? Zrobiłbym ankietę, ale wiem że trolle zaraz zaczną głosować z dupy.
#ukraina #wojna
  • 44
  • Odpowiedz
: Ludzie kierują się emocjami, a nie naszym interesem. W naszym interesie jest słaba Rosja i słaba Ukraina. Mnie osobiście #!$%@? takie plucie nam w twarz i udawanie że jest ok, ale za to mogę winić tylko rząd cuckoldów


@ChamskoCytuje: :) :) zanim na dobre się rozkręciłeś, sam sobie zaprzeczyłeś :) :) czyli jesteś cuckoldem?
  • Odpowiedz
W naszym interesie jest słaba Rosja i słaba Ukraina.


@ChamskoCytuje: A Niemcy? No i nie ta kolejność.

Najpierw musimy doprowadzić do słabej Rosji a do tego jeszcze w ch*j daleko. Mają wciąż swoją ropę i gaz, mogą je długo sprzedawać nawet za pół darmo o tym że mają nuki nie
  • Odpowiedz
@Jakovv: Ja uważam, że cywilom należy pomóc, jak również dać w granicach rozsądku pomoc militarną ale robienie na siłę loda Ukrainie odbije nam się czkawką.
A neuropa jak to neuropa, raz do roku szukają nowej maskotki, jeszcze niedawno im cisnęli, że Ukraińcy są konserwatywni xD
  • Odpowiedz
jeszcze niedawno im cisnęli, że Ukraińcy są konserwatywni xD


@Mistborn: a to cały czas robimy. Ukraina to będzie kolejne mocno prawicowe państwo w UE. Ale chyba niemal każdy neuropek popiera członkostwo.
  • Odpowiedz
@Jakovv: Dopóki przestrzegają prawa nie mam z nimi żadnego problemu, traktuje jednostki indywidualnie czy to Rosjanin, czy Ukrainiec, nie każdy jest banderowcem podobnie jak nie każdy Rosjanin jest komunistą.
  • Odpowiedz
@Jakovv: chodzi o pomoc ponad miarę.. PiS absolutnie przesadza obecnie już nie liczy się pomocy w setkach mln czy mld tylko w % PKB. Zauważyłeś że w ciągu roku cała żywność podrożała o 50%? Wyobraź sobie że w 2023 też podrożeje o 50%.. super co? Pokaż mi inny kraj który wyprów sobie żyły i skazuje swoich obywateli na ubóstwo żeby innemu narodowi było dobrze. Myślisz że Ukraina będzie nam wdzięczna
  • Odpowiedz
Zauważyłeś że w ciągu roku cała żywność podrożała o 50%?


@BombaNaSalony: żywność tak podrożała, bo podrożała na rynkach? Dlaczego?
Strach na giełdach, bo r00sjanie wywołali wojnę w spichlerzu Afryki oraz drastyczny wzrost kosztów, w tym gazu, przez r00syjską politykę surowcową (która miała miejsce przed wojną).
  • Odpowiedz