Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wypowiedziach Melnyka oraz po reakcji na ukrainska rakiete zabijajaca 2ch polskich cywilow jestem juz dzis niemal pewny ze ta cala pomoc polakow dla ukrainy skonczy sie tak samo jak pomoc zydom w czasie wojny.
Kraj biedniejszy o masę wojskowego sprzetu z calą masą uchodzcow na garnuszku za 10 lat bedzie przez takich Melnykow okrzykniety narodem sprawcow a Niemcy i Francja bedzie na naszym trupie robic megabiznesy na Ukrainie. Wpisu nie adresuje do ukrainiarzy bo tym juz nic nie pomoze. Ale reszta... nie miejscie zludzeń co do tego jak ten kraj skonczy i jak ten kraj potrafi prowadzic sie przez kolejne problemy ktore daje mu historia...
(za ten wpis dostalem cale zero rubli, zrobilem go probono na zlecenie FSB poprzez instrukcje wyslane mi smsem z kremla).
#ukraina
#bekazpodludzi #polityka
  • 11
@przeor22: Pomagać nie tylko można, ale i wręcz trzeba. Szkoda tylko, że nikt nie patrzy, żeby umocnić naszą pozycje na arenie międzynarodowej. Nie mamy do tego polityków. Mamy świnie przy korycie, które patrzą tylko na swój portfel. Polska na zawsze przegrywem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@przeor22: analiza godna idioty, powiedzieć że w twojej wypowiedzi nic się nie zgadza to nic nie powiedzieć . Za 10 lat to będziemy 3 armią w Nato, imigranci i uchodźcy przynoszą per saldo zyski do budżetu. A co do spraw historycznych to już nie chcę mi się tłumaczyć, bo i tak nie dużo zrozumiesz. Jednym słowem patrzenie na te sprawy zero jedynkowo to szkodliwe i nie prawdziwe podejście. Jedyną metodą do
@Radostingol: 3 armia w nato, z kosmicznym zadłużeniem i #!$%@?ącą dzisiaj inflacją XD Faktycznie warto XD
Armia będzie wzmocniona to fakt ale koszt tego będzie odczuwalny i kto wie czy za 10 lat będzie nas stać na cokolwiek do tego sprzętu który będziemy mieli...