Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony: my sobie myślimy, że to są kacapskie trolle, a rzeczywistość jest jeszcze gorsza. To są ludzie, których codziennie mijamy na ulicy. Pracownicy najniższego szczebla, madki, Sebki i tym podobne stworzenia. Ostatnio ktoś w moim rodzinnym mieście robił zbiórkę swetrów i kurtek dla ukraińskiej armii. Było z 20 komentarzy i wszystkie wyzywały organizatora zbiórki i Ukraińców. My jesteśmy tu zamknięci w bańce normalności, a tam w nizinach społecznych aż kipi,
  • Odpowiedz
@Ama-gi: Ale onuce potrafią spamować tylko dwona tematami min. Wołynia właśnie, to nie 2014 rok polacy już nie kupią bajki o bandach krwiożerczych banderowcach czajacych się za wschodnią granicą xD Pomijam już fakt, ze przed 2014 rokiem 3/4 z nich nawet nie wiedziała gdzie leży Wołyń
  • Odpowiedz
Nic bardziej przesiaknietego pogardą do drugiego czlowieka chyba już dziś nie przeczytam


@Niemamwiedzy: tak, gardzę zawistnymi ludźmi. Wyzywać gościa od najgorszych i życzyć ludziom śmierci, bo zbierają swetry jest poniżej wszelkiej godności. Jeśli cię to tak zabolało to pewnie należysz do tego najgorszego sortu zawistników ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
co Ci zrobił pracownik niższego szczebla, że tak go deprecjonujesz


@Niemamwiedzy: mi nic, ale widziałem, jak gamonie wypisują totalnie odklejone komentarze pod zbiórką swetrów. Na fb nie jest trudno zweryfikować czym kto się zajmuje. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak gardzisz zawistnymi ludźmi to może nam wszystkim opowiesz jak to jest żyć w stanie permanentej pogardy do samego siebie?


@Niemamwiedzy: mordeczko, nie mam czego
  • Odpowiedz
Zglaszajcie te wpisy jako spam, miliard takich samych postow o jednym i o tej samej tresci, won z tym syfem.


@BayzedMan: moderacja uwala takie zgłoszenia, że czasem się zastanawiam, czy ktoś to w ogóle czyta, czy po prostu dla beki zostawiają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz