Wpis z mikrobloga

@Xolan: u mnie jest dziwnie, bo w sumie nie myślę, że to by zrobili na mnie wrażenie, ale jak zacznę się nad tym zagłębiać... Winda nie robi na mnie wrażenia. Rezonans nigdy nie miałem ale myślę, że byłoby spoko. Natomiast taka sytuacja jak na filmie to... Brud, ciasnota, słaby dopływ powietrza, rozcinanie, brak możliwości wycofania... Dziwię się grotołazom. Mam czasami sytuację, że widzę gdzieś palec albo dłoń i ciężko mi wyciągnąć
nie wiem czy można umrzeć od ataku klaustrofobii, ale ja bym tego raczej nie przeżył


@Ukryta_mucha: Nie mam klaustrofobii, mogę siedzieć w ciemnej windzie dopóki nie zrobię się głodny, ale bycie takim "spętanym".... Aż mi oddech zatyka. To samo czuję, kiedy np. mam coś robić w jakiejś bardzo małej przestrzeni, w której nie mogę się swobodnie poruszać, obracać itd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie wiem czy można umrzeć od ataku klaustrofobii, ale ja bym tego raczej nie przeżył


@Ukryta_mucha: Nie mam klaustrofobii, mogę siedzieć w ciemnej windzie dopóki nie zrobię się głodny, ale bycie takim "spętanym".... Aż mi oddech zatyka. To samo czuję, kiedy np. mam coś robić w jakiejś bardzo małej przestrzeni, w której nie mogę się swobodnie poruszać, obracać itd.

@Radokop: ja tak mam jak muszę cokolwiek zrobić