Wpis z mikrobloga

Wąski: ja myślę, że oni mają bekę razem i te teksty też tak sadzi dla beki. Faktycznie trochę rzyganie tęczą, ale jakoś fajnie tak wyglądają i widać, że faktycznie Adzie się podoba poczucie humoru Wąskiego. No i gituwa, może im się uda na dłużej, chociaż mi nie pasują do siebie wizualnie

Rosolnik: kurrrrrwa jak mnie denerwuje to "tak?" na końcu każdego zdania. Te ich rozmowy też takie dziwne, typu "- Ładnie tu, podoba ci się? - Tak, a tobie?" i tak w kółko, pytanie za pytanie, jeszcze to dopytywanie się co chwila czy ona go kocha xdddd Ale tak ogólnie to chyba im dobrze ze sobą, na pewno Rosolnikowi się podoba, a czy jej też tak bardzo to w sumie nie wiem

Tomuś: wszystko ładnie pięknie, pojechali razem do pałacyku w Kurozwękach popaczeć na bizony i połazić labiryntem, ale moim zdaniem to on i tak debil jest, że tak potraktował piękną Kasię, a ona powinna trochę dumy pokazać i się nie prosić o niego, ale rozumiem że jest nim zauroczona. Widać, że u niej na chacie to wielkiego gospodarstwa nie ma, ani willi żadnej, a u Tomasza to gospodarstwo raczej bogatsze, niż biedniejsze. Ciekawe czy miało to jakieś znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zakolak: ZDECYDOWANIE ZA MAŁO CZASU ANTENOWEGO, chociaż pewnie i tak więcej by z tego nie uszyli, bo to spotkanie pewnie trwało z 10 minut max. No i w sumie to nic nowego się nie dowiedzieliśmy o sytuacji z poprzednimi dziewczynami i skrimami, a trochę na to liczyłem. Ja nie wiem, on ewidentnie ma problemy ze sobą i najlepiej jakby ktoś się temu przyjrzał, ale kurde jakoś wzbudza moją sympatię xD No i na pewno dostarcza dużo kontentu na tag. Ta jego nowa dziewczyna fajna kurde, sympatyczna się wydaje i ładna też jest. Oczywiście nic z ich związku nie będzie, bo to jednak Dahmer. Nie wiem czy też macie takie wrażenie, ale chyba faktycznie go produkcja nie lubi, tak jak to wspominał syntezator na jednym filmiku. Najmniej go było i mam wrażenie, że ogólnie go pomijają, nie tylko dzisiaj.
#rolnikszukazony
  • 3