Wpis z mikrobloga

Witam. Nie znam się na perfumach. Z racji czarnego piątku, chciałbym kupić sobie w ciemno jakieś perfumy w dobrej cenie. Chciałbym jeden kadzidłowy (chcę nosić do pracy, do biura, podczas spotkania), a drugi wieczorowy. Wiek 26 lat. Dotychczas nosiłem wszędzie paco rabanne one million i bardzo mi się podobał. Poleciłby ktoś coś, albo miałby coś ciekawego na sprzedaż w dobrej cenie? Ewentualnie, wie ktoś o jakiejś dobrej ofercie na jakieś perfumy np. na notino, albo jakiejś innej legitnej stronce? Budżet do 300pln/100ml
#perfumy
  • 13
@ReedWarbler: z kadzidlaków mogę zdecydowanie polecić Issey Miyake L'eau D'Issey Intense (nie wiem który to już raz to tutaj robię xd ) - zero księdza, bardzo uniwersalny (do roboty, na wieczór, nawet #!$%@? na trening - do wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i ze świetnym stosunkiem cena/jakość, tester za stówke np tutaj

No a z wieczorowych to musiałbyś się troche bardziej określić, fajny zapach dla normika to
Jeszcze miałbym pytanie, czy znacie może właśnie takie perfumy kadzidłowe, które właśnie pachną księdzem? Chciałbym kupić sobie taki zapach. Byłbym wdzięczny także, za link do oferty.
@ReedWarbler: księdzowskie aromaty mam 2, mogę po raz n-ty polecić tani Nou Oliban, lub 5 razy droższy la liturgie des heures.
Nie kościelne i z rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości to Bentley Absolute.