Wpis z mikrobloga

Szukam butów do #bieganie bo moje pegasusy 36 są wyklepane już totalnie, mirki możecie mi coś polecić? Moje wymagania to
Drop 8-10.
Buty będą treningowe wiec 70/30 asfalt/teren i oby dawały radę teraz przez zimę.
Nastawione na amortyzację a nie stabilizację.
Co sądzicie o pegasusach 38/39, novablasty 3, nimbusy 24? Jakich modeli można się spodziewać na blackfriday?
  • 12
@toniaszek: pegasusy 38/39 daj spokój to lepiej znaleźć 36 nówki :D

nimbusy inny typ buta więcej amortyzacji mniej szybkości. Novablasty prędzej (dwojki za 300 zl z outletu asicsa wyciagniesz)
@toniaszek: Czyli szukasz czegoś z amortyzacją i w miarę szybkie? No to jedziemy

Saucony endorphin shift 2 (leży tego od groma na zalando lounge dziś za 300 zł masz coś jak stary dobry 36)
Cumulus 23 LITE (amortyzacja cumulusików ale odchudzone no i 440 zl na outlet asics)
Wracając dalej do asicsa na outlecie Trinosa i Novablasty (dwójki) około 400 zł. Trinoosy treningowo startowe buciki amortyzacja jest ale też da się
@gokish: Dzięki za poświęcenie chwili na rozpisanie się i rozjaśnienie tematu butów. Życzę wyników oraz brak jakichkolwiek kontuzji. Dlatego lubię biegać bo community zawsze pomoże. Pozdro