Wpis z mikrobloga

Jeszcze #!$%@?ć sprint, ślizgi i będzie jak za dawnych czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Morty1337: za dawnych czasów, tj. Cod4 to były używane bounce jumpy.

Co w tym złego, że bardziej wolę wolniejszy i bardziej taktyczny gameplay? Większość czasu spędzam na S&D Hardcore i ten tryb mnie mega jara w MW2 bo teraz ludzie bardziej uważają a nie biegają jak kurczaki bez głowy z adhd.


@Morty1337:
liter_wody - > Jeszcze #!$%@?ć sprint, ślizgi i będzie jak za dawnych czasów ( ͡° ͜ʖ ...
@Morty1337: Gra jest robiona pod casuali którzy byli bici, wiec został znerfiony movement, żebyś nie czuł w dalszym ciągu jak bardzo jesteś bity. Ja wiem, ze dla Ciebie leżenie w rogu pokoju to jest świetna zabawa i jak ktoś do tego pokoju nie może ani wejść z movementem ani uciec jak już zaczniesz go atakować w plecy to jest dla Ciebie super zabawa i może wyjdziesz ponad 1kd kiedyś. Osobiście nabijam
@Ralphs: @Vanderwill: Najzabawniejsze jest to, że brak np. Slide Cancela najbardziej interesuje osób które nigdy tego nie potrafili zrobić. Osobiście usunięcie tej mechaniki mi się nie podobało, narzekałem i trudno, a takie żuki dalej się cieszą xD
Tutaj mamy przykład gościa który proponuje, żeby sprint i ślizgi usunąć xD
Chociaż ślizgi już są bezużyteczne, wiec w sumie to marzenie jego tez się spełniło.
Na liście OP do usunięcia jeszcze sprint,
@liter_wody IMO im więcej movementu, który odróżnia bota od sweata tym lepiej(òóˇ)
Dlatego też polecam apexika przy którym w tym względzie WZ1 się chowa( )