Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy jak oceniacie Pekao? Mam Millennium ale wkurza mnie brak Google pay. Czy tam w peopay od razu się saldo pomniejsza po zapłaceniu kartą czy nadal kasa jest widoczna dopóki nie pobiorą? To dla mnie bardzo istotne. No i czy apka spoko, czy nie ma ciągle awarii itp. Kiedyś miałem na test to apka słaba była ale ta nowa wygląda ok i oceny też niezłe.

#banki #pekao
  • 13
@schreder:Mam kilka kont i akurat w Pekao historia wygląda najczytelniej. W PKO BP denerwuje mnie, że nowe transakcje trafiają do blokad i nie widać ich w historii ale saldo też się od razu pomniejsza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mm4tt: no właśnie wiem że tak w PKO jest i dla mnie to dyskwalifikacja bo ja każdy zakup wpisuje w apke 1money żeby zauważyć kiedy np w sklepie im się zamiast 59zl nabije 599zl. A tak to ciągle by się wartości różniły.
@schreder: Ja mam główne konto akurat w Pekao Sa. Co mi się nie podoba - brak bezpłatnych wypłat BLIKiem ze wszystkich bankomatów jak w BP, przelewy BLIK darmowe tylko w tych promocjach odnawianych corocznie a nie wiadomo czy odnowią. Tak to oferta zwłaszcza karta debetowa według mnie lepsza w Pekao bo masz rozliczanie po kursach Mastercard bez prowizji banku, bezpłatne wypłaty za granicą (osobiście nie korzystałem) ale trzeba pamiętać też o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mm4tt: rzadko wypłacam więc mnie nie boli to ale chyba masz 2 wypłaty w miesiącu za free z innych niż Pekao. Przynajmniej w ofercie dla nowych tak jest. Ale przelewy blik nie są domyślnie bezpłatne? To już duży minus.