Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
@dbcoop: co wy w tym Krakowie z tym powietrzem. Cała Polska pali węglem, Kraków najbardziej restrykcyjne prawo dot. palenia a powietrze w Krakowie najgorsze w całej Polsce
  • Odpowiedz
@dbcoop: Okna pozamykane, 2 oczyszczacze włączone a w nocy i tak ponad 100ug PM2.5 i smród spalenizny wewnątrz. Na #!$%@? wysokim piętrze na wzniesieniu. Co musi się dziać niżej? Gdzie ja żyję...
  • Odpowiedz
  • 5
@dbcoop A ta mapa rzeczywiście pokazuje ilość czujników w danym kraju czy ona jest tylko tak jakoś dziwnie zeskalowana? Bo Tak patrząc na nią to ja widzę że na samym Śląsku jest więcej czujników niż całej reszcie Europy
  • Odpowiedz
  • 1
@rzuf22 No to przecież to nie ma sensu no bo jest tak duże zagęszczenie czujników że zawsze któryś pokaże na czerwono a one się wyróżniają jak diabli No popatrz na takie Niemcy kraj większy od nas czujników mniej niż w Bytomiu
  • Odpowiedz
@mic22: a to w sumie ciekawe co piszesz. Też mieszkam wysoko, na wzniesieniu i powiem szczerze, że Xiaomi chyba jeszcze nigdy przy zamkniętych oknach nie pokazało mi wysokiego wyniku. Sprawdzałem też innymi czujnikami. Nawet jak jest hardcore na zewnątrz to w środku mam ok, a przy oczyszczaniu wręcz super. Może coś nie działa jak powinno? Może okna masz nieszczelne?
  • Odpowiedz
@MrProperr: położenie, niecka i syfu nie idzie wywiać. Plus w ostatnich latach wzrosła ilość mieszkańców drastycznie, a co za tym idzie - ilość samochodów. Wieczny korek i spaliny. Zaraz ktoś się zacznie pluć, że latem tak nie jest. A latem jest jeszcze gorzej - do spalin robi się tak gorąco, że nie ma czym oddychać, niby smogu nie ma, ale i tak sie robi nie do życia. Już zaczynają sadzić
  • Odpowiedz