Wpis z mikrobloga

Czemu mbank nie wyślę mi smsa lub nie da informacji z aplikacji na telefonie o czymś tak ważnym? Co mogę zrobić żeby wiedzieć na przyszłość, że robią jakieś przerwy techniczne? Nie będę ciągle zaglądał na Twittera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@mBank da radę gdzieś to ogarnąć?


#mbank
odyn88 - Czemu mbank nie wyślę mi smsa lub nie da informacji z aplikacji na telefonie...

źródło: comment_1668922768HmwtQgkYAMKlcT4rRK22uj.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 204
@odyn88: było info pushem tak jak inni piszą. Sprawdź czy apka mbanku nie ma zablokowanych powiadomień. Swoją drogą jak jesteś klientem mbanku to powinieneś wiedzieć, że u nich w nocy z soboty na niedzielę częściej nie zapłacisz niż zapłacisz kartą
  • Odpowiedz
@odyn88 oni to chyba 10 razy w roku tak blokuja mozliwosc platnosci. Pamiętam jak kiedys dolecialem do warszawy, w nocy i chialem sie dostac do innego miejsca w polsce, a mbank sobie zablokowal mozliwosc platnosci i kaszana.
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem info pushem. MBank tak często robi przerwy, że staram się mieć w okładce telefonu zawsze chociaż 100zł w gotówce.
  • Odpowiedz
  • 1
@odyn88 mnie to zawsze zastanawia czemu robią to na weekendy a nie w tygodniu, gdzie moim zdaniem mniej osób używa bankowości w nocy jak na weekend
  • Odpowiedz