Wpis z mikrobloga

@JacekJaworzec: trochę się orientuje ale nie chcę oglądać Twojego odbytu xD. Hemoroidy wyczujesz palcem, jako takie grudki krwawe, które będą krwawić podczas ich naciśnięcia, powinny być zaraz z brzegu odbytu nie trzeba składać palucha głęboko xD.
A boli Cię tylko kiedy srasz i chwilę potem? Czy raczej ból jest cały czas? Może to być też np szczelina odbytu, która leczy się głównie nasiadowkami w wywarze z kory dębu oraz gorącymi
  • Odpowiedz
@JacekJaworzec: tak jak pisze glikol propylenowy. Może to być szczelina, choć wątpię. Nie wysralbys się bez płaczu i krzyku. Nawet jeżeli jest to szczelina, to jest ona efektem jakiegoś stanu zapalnego. Strzelam, że to Leśniowskiego- crohna albo wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Sam mam crohna i długo przed diagnoza miałem podobne problemy. Jak najszybciej do lekarza i włączaj dietę od razu. Nie jedz glutenu, laktozy, pij wyłącznie ciepła wodę. Znajdź dobrego
  • Odpowiedz
@JacekJaworzec: opie idź na rektoskopie prywatnie. To pewnie guzy krwawnicze są. Dostaniesz leki i dietę. A jak będą się nadawały do usunięcia to idź prywatnie na zabieg gumowania tego, na NFZ wycinają nie bawią się w gumy i później podobno idzie się z bólu posrać przy sraniu xd.
  • Odpowiedz
@JacekJaworzec: ja miałem kolonoskopię i gastroskopię, kolona jakoś przetrwałem, ale trochę się darłem xd a przy gastro rzygalem jak kot i lekarz nie dał rady mnie zbadać, ja też mu powiedziałem że to nie ma sensu, musiałbym mieć narkozę, jego asystentka mi powiedziała że pierwszy raz mieli z pacjentem taki przypadek niewspolpracy przy badaniu XDD
  • Odpowiedz