Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 17
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:01, Sobota, 19 listopada 2022. Imieniny: Seweryny, Maksyma, Salomei. Słońce podniesie się dziś o 07:23. Świecić będzie 8 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:32 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:41. Ciemna noc zapadnie o 17:06, ale gwiazd można wypatrywać od 16:22.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 11
  • Odpowiedz
  • 12
Dzień dobry, długa sobota na uczelni dzisiaj. Jak zwykle zima zaskoczyła kierowców, mam nadzieję że -6,5 stopnia i odrobiną śniegu miejscami nie będzie zbyt dużym wyzwaniem dla letnich opon. Miłego dnia i pysznej kawy!
  • Odpowiedz
@micke: @Dziesion: @omi-omi: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @AllGoesWrong: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @Sikorka2017: @shitty_support: @wyindywidualizowany: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @lenythenub: @pepek614: @Leisik34: @RudzielecZakapowy @Grayish_Starling: @Lutniczek:

Rumun odwiedził tag #totoafrica xD

@bolorollo: lokalne święto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zimno ()

spokojnego wieczorku totowcy
slabehaslo - @micke: @Dziesion: @omi-omi: @JurgenVanBeethoven: @wynalazekone: @AllGoe...
  • Odpowiedz
Jaki śnieg? Listopad że! Utykałem okna. Udało się podnieść temperaturę w pokoju z 20 do 23 stopni Celsjusza. Rama drewniana, bo plastikowe uważam za nieoddychające. Ale drewniane są nie bardzo dobrej jakość, nieszczelne po prostu. Ale teraz kiedy już nie pizga przez szpary, bo uszczelniłem, też nie jest perfekcyjnie, bo w połączeniu z centralnym ogrzewaniem, drasticznie spadła wilgotność w pomieszczeniu z 50% do prawie 20%. Mam suche wargi. Przewietrzyć nie jest lekko,
  • Odpowiedz