Wpis z mikrobloga

Nie polecam Apteki internetowej Dr.Max ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miesiąc temu zrobiłam zamówienie, wpłata ponoć nie doszła nie wiadomo czemu, zamówienie anulowano o czym się dowiedziałam w mailu, sprawę olałam, trudno, zdarza się, szkoda.

Zamówiłam znowu, we wtorek 15.11, wartość koszyka 320zł, jakieś kosmetyki w super przecenie z kończącą się datą, jakieś suple, witaminy, zioła, minerały, sporo dobrych preparatów dla całej rodziny. Zakupy przemyślane, bo w w aptekach nie jestem często.
Zamówienie opłacone, wiec czekam na kuriera, na mailu nic sie nie pojawia, dostałam tylko numer zamówienia.
Dziś był piątek, paczki ani nie widu, ani nie słuchu wiec dzwonię na infolinię. I wiecie co baba mi mówi? - Yyyy, hmmm, nie wyślemy Pani paczki bo brakuje dwóch rzeczy o wartości 60zł (!)
Oniemiałam. Zero telefonu, zero paczki, zero maila. Nic kuźwa dosłownie nic. Zero odzewu a jak dzwonię to ktoś mi mówi że mogę zapomnieć o produktach za które już dawno temu zapłaciłam ¯\_(ツ)_/¯
Potem mi wciskała kit że był błąd systemu. Zapytała czy ma wysłać bez tych produktów czy anulować. Jako że produktów potrzebuję, poprosiłam o zwrot kasy i wysłanie bez tych pozycji których nie mają.
Wyobrażacie sobie taka zlewa na klienta? Mają burdel wiec olewają opłacone zamówienia i nic z tym nie robią. chyba mają nadzieje że ludzie zapomną o zakupach. Drugi raz w życiu mi się coś takiego zdarzyło. A Wam kiedyś też? Że nie ma paczki, nie ma odzewu, żadnych informacji?

To strona apteki: https://www.drmaxapteka.pl/ - NIE KUPOWAĆ! Robią w konia, ja trzeci raz tego błędu nie popełnię ( ͠° °)

#oszukujo #apteka #farmacja #marketing #januszebiznesu #bekazpodludzi
arinkao - Nie polecam Apteki internetowej Dr.Max ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miesiąc temu zrobiłam z...

źródło: comment_1668819657IzAb2Hwq4CU4iCQTCBQi4s.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Mówiłam babie że sprawa powinna tam się znaleźć, spłynęło to po niej, w sumie ją zdenerwowałam ględzeniem. Burdel totalny. Nie wysłała mi balsamu emolium który był za 15zł z 50zł i 10 szt. odżywki do włosów po 5 zł zamiast po 25zł.
Myślę wiec że albo tam jest totalny burdel i nie ogarniają zamówień, albo widząc fajne zamówienie za grosze, biorą rzeczy dla siebie a klienta olewają.
Za pierwszym
  • Odpowiedz
@arinkao: wiesz, wiem że nie zalezy CI na tych 5-10 zł ale serio męcz ich i zgłaszaj. bo inaczej będa myśleć ze mozna w #!$%@? robić jak sie jest duża firmą. tez czesto cos kupuje bo jest -20% mimo ze tego nie potrzebuje xd
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Akurat ja wszystkiego potrzebowałam i nie kupuję niepotrzebnych dupereli, nie znoszę chodzić po sklepach. Uj mnie strzela że nie wysłali odżywek bo to ok. 200zł w kieszeni na czysto a mam długie i gęste włosy, syn też, przydałyby się na następne 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Emolium było dla mamy.
  • Odpowiedz
@arinkao: z jakąś apteką z Gdańska (nazwa na S, ale sobie nie przypomnę) miałem podobny problem, czegoś tam mało istotnego nie mieli, ale zamiast napisać mail, to czekali aż ja do nich napiszę, a na maile odpisywali tylko we wtorki, więc zanim mi wysłali bez tych produktów to minęły 3 tygodnie od zamówienia. Ogólnie zamawianie w aptekach przez internet to jest jakiś koszmar, prawie zawsze czegoś nie mają. Raz zamówiłem
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Gówno mi wysłali, zero tłumaczenia. Jeden mail to zamówienie anulowano. Drugi zamówienie złożono (na to bez brakujących produktów) Na kase czekam.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arinkao:

Miesiąc temu zrobiłam zamówienie, wpłata ponoć nie doszła nie wiadomo czemu, zamówienie anulowano o czym się dowiedziałam w mailu, sprawę olałam, trudno, zdarza się, szkoda.

Ponoć nie doszła? To znaczy pieniądze poszły, mimo to zamówienie anulowano i sprawę olałaś? A co ze zwrotem kasy?
  • Odpowiedz
@Goglez: Nie, Pay Pal zatwierdził wpłatę i przekierował na sklep (dlatego czekałam spokojnie) dostałam nr. zamówienia ale kasa nie doszła, nie pobrano jej z konta wiec anulowałam bo na następny dzień mojego towaru już nie było na stanie.
  • Odpowiedz