Wpis z mikrobloga

Odnośnie sytuacji z dzisiejszej strzelaniny.
Jeśli sytuacja wyglądała tak, że ruski wyskoczył, zaczął strzelać zabijając i raniąc Ukraińców, a w wyniku ognia ukraińskiego zginęli poddający się z nim ruscy żołnierze to niestety, życie własne nad życie wroga.
Jeśli wszyscy udawali, że się poddają, a jednocześnie próbowali zaskoczyć mniejszy ukraiński oddział to wuj z nimi.
Jeśli na prawdę chcieli się poddać ale zginęli przez głupotę tego jednego to trochę mi ich szkoda.
Jeśli zostali zabici po tej całej akcji tzn. rzeczywiście zostali zastrzeleni nie mając broni i się podając, nie próbując wstać po tym jak zaczęła się strzelanina to zwyczajnie ich szkoda.

Nie mamy pewności jak to wszystko wyglądało więc można tylko gdybać. Jedno wiemy na pewno, że ten jeden gość udając, że się poddaje doprowadził do śmierci całego oddziału. #ukraina
  • 8
@Aztec26626: sorki, moj błąd, nagranie ma mniej . pochodzi z pavlivki z okresu pierwszego odbicia ruskich. na swoją obrone mam to, ze przestają się dla mnie różnić a wpada ich dziennie kilkadziesiat. dwa tygodnie temu było głośno o wideo ukrainców dobijających rosjan i był załączony filmik z martwymi ruskami za chałupą(jeden z tych dwoch filmików ktore obecnie krążą) . tak czy inaczej temat zostal odkopany na potrzebe wbicia klina miedzy ukrainców