Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends Sprawdził już ktoś w excelu czy countre jungle'owanie po znerfieniu jungli nadal się opłaca czy już lepiej pasywnie farmić jak bot? Nie mogę znaleźć żadnej informacji o tym tylko wszyscy mówią jakie są zmiany ale jak to wpłynie na strategię już nie.
  • 19
  • Odpowiedz
@SEBZER: wypowiem się jako gość, który perfekcyjnie potrafi farmić w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze najbardziej opłaca się robić:

fullclear -> akcja (gank/counterjgl) --> powrót do bazy/do pierwszego campa tak, by być na moment pojawienia się respienia się pierwszego campa z cleara

Potwarzając ten praces przez całą grę i nie marnując czasu na bezsensowne akcje pomiędzy, które tylko wydłużają clear - masz najwięcej golda i expa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uzytkownikportaluwypokpeel: dobra wierzę, po prostu na telefonie nie widać nazwy

Jak masz ochotę popisać z nobem z silvera, jakie porady dla otp Karthusa, nie cierpię grać na warwicka i ogólnie junglerow którzy dużo gankują w early

Gdzie stawiać pinka, przy enemy buffie czy gdzieś na rzece

Jakiś inny champion który by był dobry dla kogoś kto najlepiej sobie radzi karthusem
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: fullclear najstotniejszy, robisz go w strone linii, ktorą uznajesz, ze moze wykerowac gierke (np. mocny bruiser top lub jakis fajny duobot); trzymasz sie zasady fullclear-gank-powrót, nie szukasz głupich walk podczas, których marnujesz czas.
Pinki - najlepiej jakoś do wejścia do swojego lasu, żeby nie mieć niespodzianki ;) Ew. dragon pit

Udyr, tez fullclearuje, natomiast jest typowo tankowaty i wybacza dużo błędów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uzytkownikportaluwypokpeel:

Pinki - najlepiej jakoś do wejścia do swojego lasu, żeby nie mieć niespodzianki


No po tym nowym patchu to mniejszy problem

Udyr, tez fullclearuje, natomiast jest typowo tankowaty i wybacza dużo błędów.


Słabo gram tankami

Ogólnie ja gram bardzo mocno pod objectivy i poświęcam dużo farmy z tego powodu

Typu dziś w 38 min gry zrobiłem 6 smoków i 2 heraldy a enemy master yi nic
  • Odpowiedz
nie wiem co to zmienia @Uzytkownikportaluwypokpeel: mozesz se byc gm o ile to twoje zdjecie xd nadal t nie zmienia faktu ze cała masa gm zawsze mówila ze countregank to najlepsza strategia, odbierasz golda i expa wrogiemu jg a sam zagarniasz to dla siebie.

Zastanawia mnie czy teraz to nadal działa skoro zadajemy mniejsze obrazenia "wrogiej" jungli o 20% mniejsze
  • Odpowiedz
@Uzytkownikportaluwypokpeel: > Dlaczego uważasz, że gracz, który ma <mt zawsze dobrze wyczuje moment na countergank/counterjgl?

Nie uważam, że zawsze, mówię tylko, że wiele gm zgodnie stqwierdza że to najskueczniejsza strategia. Do tego masz dane statystyczne które możesz sam wygoglowac w kilka sekund które jasno wskazują że drużyny które robią invade wygrywwają kilka procent gier więcej, tak było do tej pory a co będzie teraz po tych zmianach?
  • Odpowiedz