Wpis z mikrobloga

macie może pomysł w co by tu pograć? zdecydowanie #pcmasterrace szukam gierki która się rozwija i ma update regularny, jest online, nie będę się #!$%@?ć jak ktoś z mojego teamu będzie trollem, w gierce będzie sensowny rozwój postaci lub ekwipunku, oraz żeby to nie była typowa gierka dla spoceńców :D Dotychczas grałem w Battlefield 4/1 ale wiadomo wyszedł nowy bf 2042 cała uwaga studia dice i duża część graczy przeszła na tą gierke a ona mi nie do końca leży, w dodatku u mnie nie chodzi najlepiej na moim sprzecie, pograłem troche w #leagueoflegends ale za bardzo sie #!$%@? bo na moich dywizjach silverowych ludzie są mega trolle chociaz na wyzszych pewnie też, jak ktoś ma jakiś pomysł to zarzućcie jestem otwarty propozycje :D #gry #pytanie #csgo
  • 5
@prezeskuliziemskiej: właśnie o tej gierce myślałem jak pisałem o spoceńcach :P wiem że nie ma idealnej gierki a ja mam duże wymagania ale może spróbuje tylko chciałem jeszcze spróbować może tą polską gierke world war 3
@Undying ww3 próbowałem i dla mnie slaba. Wz 2 ponoc spokojniekszy niz pierwsza część. Na reddicie pisza ze lepiej podchodzi 30+ latkom ktorzy juz nie sa bogami aima i flickow ale sam sorawdze dopiero jutro
@Undying: Może Warframe? Nie ma pvp jako takiego ale na pewno jest rozwijana oraz ogromną ilość contentu może przytłaczać nawet. Jeśli nie wiesz co to, to w skrócie jesteś kosmicznym ninja z super mocami i wykonujesz misje zabijając hordy przeciwników. Wiele rodzajów broni oraz zdolności dają nam frajdy