Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Luksogram: tak z ciekawości - co się robi na takich warsztatach? Pytam, bo mnie nauczyli gotować w domu, dodatkowo poszerzam wiedzę przepisami z książek kucharskich i z internetu
  • Odpowiedz
@PLChauffeur: Nigdy nie byłam na czymś takim, słyszałam że to bardzo przyjemna i ciekawa aktywność na spędzenie popołudnia np. ze znajomymi. Zwróć uwagę że chodzi o warsztaty a nie kurs gotowania.

Widzisz, nie każdy ma dobrze wyposażoną kuchnię na eksperymenty kulinarne np. student w wynajmowanym mieszkaniu - czasami nie ma miejsca na dzielonej przestrzeni żeby spędzać dwie godziny na robieniu sushi, często brakuje piekarnika. Takie warsztaty to okazja żeby komfortowo
  • Odpowiedz
@Luksogram: @michuss: hmmm we wrzesniu tez szukałem na 40tke kumpla i Papryka miał na FB że z końcem września sie zwijają - nie wiem co o tym mysleć, Natomiast co do Kuchni Agaty, znajoma była raz, ponadto raz rozmawiałem i generalnie wrażenie podobne - ego z kosmosu i więcej sprzętu niż talentu
  • Odpowiedz
@phsbdg: Faktycznie na ich stronie nie ma za wiele informacji, w kalendarzu pusto poza jednymi zajęciami w tym miesiącu. Napisałam do nich żeby dowiedzieć się czegoś więcej, ale nie będę zaskoczona jak okaże się że zamykają biznes.

Kuchnia Agaty też bez żadnych informacji o terminach, cenie. Czemu tyle firm nie aktualizuje swojej strony na bieżąco?
  • Odpowiedz