Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do niedawnego wideo, gdzie kilku Rosjan leżało martwych będąc ustawionych w rzędzie. Nie była to zbrodnia wojenna, wyrok śmierci na swoich towarzyszy podpisał jeden ruski rambo który otworzył ogień do ukraińskich żołnierzy, ciężko raniąc jednego z nich w trakcie gdy reszta jego grupy poddawała się siłom ZSU. Oceńcie sami.

#ukrainanafroncie #wideozwojny #wojna #ukraina #ruskimir
OttoBaum - W nawiązaniu do niedawnego wideo, gdzie kilku Rosjan leżało martwych będąc...
  • 55
@OttoBaum: Ukrainiec który nagrywa filmiki zamiast ubezpieczać siebie i swoich braci z oddziału też raczej inteligencją nie grzeszył, bo ponoć ten błąd kosztował go życie


@BotAtencjusz: zauważ, że wideo z poddania i humanitarnego traktowania jest bardzo dobre propagandowo i będzie skutkować większą ilością poddań w przyszłości.

Wideo z takiej akcji również - uratuje kolejnych Ukraińców, którzy nie wpadną w pułapkę pozoracji poddania. To samo było w czasie II WŚ podczas
@skarpetyodyna: Tylko, że takie filmy nagrywa się gdy teren jest względnie bezpieczny, najlepiej wtedy gdy jeńcy są już przeszukani i odpowiednio zabezpieczeni. Nie w sytuacji gdy jest nas trzech, a ruskich kilkunastu i wciąż wychodzą z tej szop. Tutaj Ukrainiec myślał, że nic złego się nie stanie, może na skutek przemęczenia, rutyny, albo zwykłej bezmyślności. Niestety swój błąd opłacił własnym życiem
Sprawa nie wygląda na czarno-białą. W oddziale UA widać atmosferę rozluźnienia. Zupełnie nie spodziewali się takiego przebiegu sprawy. Nie do końca wiadomo w jakich okolicznościach wszyscy rosjanie leżący na ziemi pożegnali się z życiem. Myślę, że po wyczynie gościa z karabinem adrenalina i #!$%@? poszły mocno do góry. Tak czy siak jest to pożywka dla propagandy rosyjskiej. Mam nadzieje, że odpowiednie organy UA zbadają sprawę. Nie żal mi ruskich bo sami się