Wpis z mikrobloga

Na #macbook wszystko działało jak trzeba bez żadnych sterowników, a na kompie z #windows mam problem ze #sluchawki #galaxy #buds2, bo grają, ale nie działa mi mikrofon, zainstalowałem jakieś sterowniki #baseus bo adapter #bluetooth mam właśnie od nich, ale jak ustawie, że działa i głośnik i mikrofon to dźwięk jest gorszy niż z radzieckiego radia z lat 40, a jak chce dźwięk stereo to mikrofon nie działa.

#komputery #samsung
cherrz - Na #macbook wszystko działało jak trzeba bez żadnych sterowników, a na kompi...

źródło: comment_1668758201ONgeLYnqZ0Cj0LI4Pwu94I.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@mirekwirek: oj niekoniecznie, od kiedy przesiadłem się na W to jednak mi się lepiej pracuje, Maca używam do prostych rzeczy typu jakieś pisanie w Wordzie, przeglądanie neta, w sumie szkoda, że M2 się marnuje na tym, ale jednak wole pracować na Windowsie :D
  • Odpowiedz
@cherrz: A to nie jest tak, że to wina samego Windowsa i dostępnych sterowników BT? Jak sięgnę pamięcią wstecz to miałem podobny problem z innymi słuchawkami. Sam dźwięk działał dobrze (gdy wybrało się w opcjach "słuchawki" czy coś podobnego), natomiast gdy wybrało się "zestaw słuchawkowy" (czyli słuchawki + mikrofon) to całość przełączała się w niską jakość i była lipa straszna, tak jak to opisujesz.
Problem raczej nie do przeskoczenia, nic z
  • Odpowiedz
@krry: no nie wiem, ja mam dokładnie te same słuchawki i bez problemu działają u mnie na Windowsie 11 ¯\_(ツ)_/¯

Może wina samego adaptera Bluetooth?
  • Odpowiedz
@Colek: Może Windows 11 już potrafi w zestawy słuchawkowe po BT. Nie wiem, bo nadal siedzę na 10 i nie korzystam już na nim ze słuchawek bezprzewodowych. ¯\_(ツ)_/¯
Ja nie korzystałem z adapterów, łączyłem słuchawki bezpośrednio z laptopem. Wtedy, gdy próbowałem rozwiązać ten problem, to znalazłem właśnie takie info, że "ten typ tak ma" (znajomy potwierdził taki sam błąd na innych słuchawkach i innym laptopie, więc coś musiało być na rzeczy).
  • Odpowiedz
@cherrz: @Colek: Mireczki, jak oceniacie te słuchawki ?? Chciałem komuś kupić na prezent ale nie ufam opisom w necie. Warte swojej ceny ? \Kupilibyście je jeszcze raz ?? czy może coś innego ??
  • Odpowiedz
  • 1
@felixos: ja je kupiłem nowe z Orange za 30zl więc ciężko mi narzekać, grają spoko, bateria okej, nie mam z niczym problemu, ale w standardowej cenie jestem niemal pewny, że dostaniesz coś lepszego
  • Odpowiedz