Wpis z mikrobloga

Ale mam dziś zajebisty dzień :)

Po pierwsze udało mi się dobrze napisać kolokwium z fizyki i nie muszę pisać zaliczeniówki.

Next. Przyszły dziś do mnie po 2 dniach od zamówienia buty (new balance 574 jakby kogoś interesowało). Mega deal zrobiłam, bo w sklepie były za 250zł, mi się udało ostatecznie po poszukiwaniach w internecie kupić za 156zł +skarpetki jeszcze w cenie (skarpetki dlatego, że od kwoty <200zł dostawało się rabat, a buty na stronce kosztował 190 więc coś do koszyka trzeba było dorzucić) :D

Oczywiście, że to nie koniec. Na uczelni rozdano nam darmowe jedzenie :D (muffinka, 2 bułki, jabłko, kawa/herbata, woda) Jakaś konferencja czy coś była, jedzenie im zostało nie mieli co z nim zrobić więc rozdali głodnym studenciakom :D No i jeszcze jakieś długopisy, notatniki. To było przed fizyką, bardzo pomogło na myślenie :>

Na koniec napiszę, ze za pół godziny idę na siłownię, bo otworzyli w akademiku i trzeba obczaić co i jak :)

WEEHEE ༼ຈل͜ຈ༽

#wygryw #mojdzien trochę w sumie #coolstory #agh #newbalance #zakupy #glodnestudenty #zaliczenie
  • 26
@Dawidinho8: (#) z grubsza w konwencjonalny sposob, ganienie za celami i stawianie sobie nowych, tak po cichu. Tutaj jest taki ciekawy filmik:

http://www.farnamstreetblog.com/2012/09/daniel-kahneman-why-moving-to-california-wont-make-you-happy/

i z tym sie zgadzam. Ganianie za kroliczkiem to frajda. O ile wiesz, jak go dogonic i zdajesz sobie sprawe, ze po tym kroliczku bedzie kolejny :> Wiekszosc ludzi stawia sobie cele i ich nie realizuje: sa albo zbyt ambitne albo jest ich za duzo. Ja mam ich
b.....k - @Dawidinho8: (#) z grubsza w konwencjonalny sposob, ganienie za celami i st...
@burakdupek: Jak nie jesteś gotowy na filozoficzno-życiowe "paplanie" to dalej nie czytaj nawet. :D

...hm, czyli jednak? ;)

No to - czy naprawdę czujesz się szczęśliwy i radosny ze swoim życiem? Odpowiedz sobie, szczerze. Sam się złapałem na tym kiedyś że okłamywałem się i uznawałem że tak, a teraz widzę jak naprawdę było. :)

Tak, ganianie za króliczkiem jest fajne, sam nawet często łapię się na tym że wolę go gonić
@Dawidinho8: stad tez

stawianie sobie nowych


wlasnie kahneman o osiaganiu celow powiedzial to samo i kazdy ogarniety czlowiek powinien to zrozumiec imo gdzies w okolicy 15 roku zycia. ale nie ma uniwersalnej drogi do zadowolenia, kiedy ludzkie preferencje sa z nami od urodzenia i roznia sie diametralnie. sa za to uniwersalne bledy.
@Dawidinho8: Jakiś czas temu strasznie się zamartwiałam na wyrost. Na szczęście się ogarnęłam i widzę, że to nic nie daje. Warto się cieszyć dniem mając ponadto plany na kolejne dni, tygodnie, miesiące. Trzeba umieć dostrzec ten złoty środek żyj chwilą, a planowaniem w lata na przód. W przypadku tego pierwszego możesz się naciąć na w jednej chwili na wypadek który zmieni diametralnie życie (np. ciąża) zamykając ścieżki rozwoju. Za to podążając