Wpis z mikrobloga

Znaczy tak jest ale nie rozumiem hejtu, jak ktoś jest programistą i chce grę napisać to powinien #!$%@?ć brzydkie modele 3d i albo kupować każdy osobno? Gierkek 3d złożonych w Unity po 2 tutkach też jest cały katalog.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@SmacznyPies: ojj tak byczq.
Cyk pikseloza, muzyka 8bit i niech plebejusze się rzucają.
A to, że sama gra na jakimś #!$%@? unity, że zajmuje 18gb z tymi pikselami, to tam nic xD
  • Odpowiedz
@SmacznyPies lepsza gra retro dopracowana bez bugów z dobra fabuła niż chłam na którego odpalenie potrzebujesz sprzęt za 4k nie poleci nawet na średnich/wysokich i fabuła taka że więcej rozrywki dostarcza kabaret Koń Polski. Fabuła> grafiki
  • Odpowiedz
@SmacznyPies lepsza gra retro dopracowana bez bugów z dobra fabuła niż chłam na którego odpalenie potrzebujesz sprzęt za 4k nie poleci nawet na średnich/wysokich i fabuła taka że więcej rozrywki dostarcza kabaret Koń Polski. Fabuła> grafiki


@MrBarman: A ja chcę i to i to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pixel / retro art szybko przeszedł z "fajna nostalgia" do "budżet studia na tekstury wynosi 100 kopiejek i stare kapcie"


@L3gion: O tak. Wszystko to "pixel art" a ostatecznie to po prostu #!$%@? grafika anie pixel art. Pixel art, gdzie tam jest jest faktycznie art to jest kilka gier na krzyż. np. Songs of Conquest ma cudowny pixel art, tam to jest napracowanko i art. A takie Valheim, mimo, że świetna
  • Odpowiedz