Wpis z mikrobloga

@tadocrostu: jasne, ale te 3-4 stopnie mniej, to raczej będzie różnica między "gotuję się i rozpuszczam", a "ale fajne ciepełko". Tylko nie mam ostatnio czasu sprawdzić swojej hipotezy.
@tadocrostu: Mam je od 2,5 roku i mi pasują najlepiej do temperatury od 0 do 8°C (albo trochę wyższej jak mamy odczuwalny wiatr). Przy 0-3 powinno być ok, ale na mrozy ja już wkładałem dodatkowo brubecki i czasami nadal nie wystarczało. Tak więc moja ocena: przy temperaturach na plusie są spoko (nawet po tym czasie mi się wcale nie zniszczyły), ale przy mrozie albo jakaś dodatkowa warstwa albo może
@tadocrostu: Pytanie do jakiej jazdy. Przy bardziej sportowej mogą być paradoksalnie zbyt ciepłe. Osobiście polecam raczej zestaw warstwowy.

U mnie to Mechanix Fastfit + Brubeck GE10010A + bawełniane rękawiczki kosmetyczne w kieszeni.
Da się to w parę chwil dostosować do męczenia się w terenie (same Mechanixy), jazdy z sensowną średnią (+Brubeck) oraz jest opcja ratunkowa jak utkniesz na serii świateł przy wietrze (+bawełna).