Wpis z mikrobloga

Jaki możecie polecić kontroler bezprzewodowy ogarniający normalnie gry bez mapowania (w tym Steama bo niby jest problematyczny?) Nastawiłem się na Speedlink RAIT bo ma b. dobre opinie jak na zamiennik pada do Xboxa, ma DirectInput i Xinput, dobrą baterię, wykonanie, ciut mniejszą wagę ale też ciut mniejszy rozmiar (nie przeszkadza mi to, nie mam wielkich łap a to byłby też pad dla różowej) - jest coś w okolicach, a najlepiej poniżej 100zł, co pobija tego pada?

Druga sprawa - lepiej właśnie szukać czegoś takiego opartego o swój odbiornik, czy połączenie bluetooth jest lepsze?

Nie chcę jeszcze oryginała od X'a bo nie wiem ile (i czy w ogóle) będę używał tego pada, a na pewno dużo rzadziej niż klawiaturę i myszkę, dlatego chcę zacząć od czegoś dobrego ale sporo tańszego, bez kabla.

W przeszłości przegrałem jakieś 7 lat na Playstation 3 i oryginalnym Dualshocku 3, więc tu pytanie do osób które miały styczność z jednym i drugim układem klawiszy oraz joysticków - łatwo się przenieść na pada z Xboxowym układem, czy jest słabo?

#komputery #pcmasterrace #gaming #gry #xbox #xboxone #xboxseriesx #playstation
Pobierz XkemotX - Jaki możecie polecić kontroler bezprzewodowy ogarniający normalnie gry bez ...
źródło: comment_1668712150n9ksPuwwaKNMQyx5iSHjO4.jpg
  • 26
@XkemotX: akurat mam takiego samego, kupiłem w gorącym strzale na x-komie za 70 czy 80zł. Czekałem na jakieś dobre ceny na pada od Series S/X, czy tam One S/X, ale bym się #!$%@? nie doczekał. A nie będę bulił >250zł za pada na #!$%@? paluszki i bez żadnych ficzerów. Używek tez nie chciałem.

Mam go jakieś pół roku, zbyt często na nim nie gram, ale jakość wykonania zdecydowanie na +. Nic
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XkemotX: Bierz pada od Xboxa, on jest definicją "po prostu działa". Włączasz pada, mija sekunda i już możesz używać, gry nie mają żadnego problemu, niczego nie trzeba mapować, 0 ustawień, frustracji i godzin spędzonych na #!$%@? się, dodatkowo jest mega wygodny i nie trzeba go ładować (o wiele lepsze są akumulatorki AA, które można szybko zmienić i potem podłączyć do ładowarki), a jeżeli nie podobają ci się paluszki to zawsze możesz
@XkemotX:
Z mojej strony polecam Logitech F710 i pada od PS5. Ten pad od logitecha to chyba najsolidniejszy i najbardziej niezawodny kontroler jaki miałem. Na plus też absurdalnie długa praca na baterii. Te oryginalne, które były dołączone do kontrolera wymieniłem dopiero po około 500h grania, bardzo imponujący wynik.

Teraz korzystam z pada do PS5, dobrze leży w dłoni, połączenie przez bluetooth, używam go na codzień w czasie grania na laptopie z