Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, coś się.. coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Ostatnie dane NBP z rynku nieruchomości to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie k*a głupie społeczeństwo, te k*a banda imbecyli, która dalej kupuje te kurniki chociaż ceny rosną, to jest jakieś k*a... nieporozumienie! Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie... takie zaangaaa, takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie mirkowałem codziennie od rana do wieczora, gdzie postawiłem rodzinę i wszystko inne, gdzie stworzyłem wybitne narzędzenie analityczne olxdata i dla was znaczyło to tylko kilkaset plusów i dalsze kupowanie kurników to was się powinno j*ć, k*a tak się powinno was j*ć jak tylko was może j*ć rynek bankowo-deweloperski.

To jest dramat k
*a, to jest dramat ze w tym antyludzkim państwie, w tym państwie, w którym media k*a nie były w stanie powiedzieć, że wszystkie dane są są sponsorowane poza olxdata, że mickapl zbezszczeszczono, że ten człowiek ma 14 lat konta i większośc z tego bordo, że te kredyciarskie k*y ,powtarzam kredyciarskie k*y. Kredyciarskie k*y tego człowieka oskarżały bezpodstawnie o naganianie na spadki, że to nie jest czymś wartym tego, żeby spowodować wyprzedaże, to będzie was Turek ruchał w dupę tak jak was Wielgo nie dymał, ten kuty ruudas, ten mały karakan, zniszczy was. Bankiery, Onety, Forbsy, będą wam k*a odbierały smak życia, wy k*a idioci, narodowi polscy idioci.

A ja mam to w piździe k*a bo mnie stać na wszystko, będę żył k*a tak wyp***lę do Hiszpanii do penthałzu za grosze, jeszcze dzisiaj już bilet kupiony z polski i będę się z was k*a frajery śmiał, że wy takie głupie są tacy k*a debile, które to kurnikowstwo deweloperskie kupowali, nie na lokatę, nie w na krypto tylko na jakieś k*y, apartamenty w dupe j**e, k*a na kawalerki inwestycyjne pop****eńców januszów wydawali.

To jest ta właśnie k
*a polska przez taka k*e polskę, przez was k*a c*e nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście cj warci i trzeba was j*ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście banda narodowych kwów i nieudaczników, rozumiecie to? A wam kochani , którzyście plusowali, którzy wspomagali mnie dziękuję!!! bo to garstka polaków, garstka polaków to jest 700 plusów może 800... wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen.

Tak, tak tylko to sie w tej kwie polsce nadaje powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy glupie c*e ze jesteście prymitywami ze k*a wasze p*lone wakacje kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność, robota k*a w koroporacji i kredyt na zmiennej, mieszkanie pod inwestycję zamiast lokaty w toyota banku, to wy k*a polacy cj z wami nie warto było k*a, nie warto było zrobić nic co wy się... aa szkoda k*a gadać, szkoda szczepić ryja, naprawdę niech was... słuchajcie ci, którzy się głupie k*y, k*y kupowaliście te kurniki niech was szlag trafi, cj warci jesteście, antypolakami jesteście, dobranoc.

K
*a szkoda było kilkaset znalezisk robić, szkoda k*a było olxdata robić, ta głupia polska, te głupie polaczki k*a, was na giełdę nieruchomości tylko zaprowadzić, k*a anetki skierować i tyle z tego, szkoda k*a,.. A szkoda było na was cokolwiek.

#nieruchomosci #pasta #stonoga #bekazespadkowcow
Pobierz pastaowujkufoliarzu - Dobry wieczór, coś się.. coś się popsuło i nie było mnie słycha...
źródło: comment_1668706039OpOraDSUqj8gbhfzAxc5yu.jpg
  • 5