Wpis z mikrobloga

Mam za sobą blisko 100 obejrzanych seriali. Uzbierało się tego trochę. Nie wiem czy to ja wydoroślałem czy #!$%@? takie gnioty teraz robią, bo jak oglądam większość produkcji to zaczynam przewijać... Czy to jak z grami, że włącza się nostalgia na CS 1.6 i Call of Duty 2 a jak włączam to już nie to samo?

#seriale #gry
  • 9
Nie wiem czy to ja wydoroślałem czy #!$%@? takie gnioty teraz robią


@GastroAndrzej: Wydoroślałeś po prostu i obejrzałeś już tyle że zaczyna to wszystko nudzić. Polecam sobie obejrzeć stare seriale którymi się zachwycałeś 10-20 lat temu to Cię będzie skręcać z żenady xD
@GastroAndrzej: nadal wychodzą dobre seriale jak na przykład house of the dragon ostatni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam sobie obejrzeć stare seriale którymi się zachwycałeś 10-20 lat temu to Cię będzie skręcać z żenady xD


@Krs90: ja kiedyś wróciłem do lostów i prison break czyli moich właściwie ulubionych seriali które dawno temu oglądałem i rzeczywiście patrząc z perspektywy czasu to było gówno ( ͡° ͜
@GastroAndrzej Imo 95 procent serialowych produkcji to aktualnie chłam robiony najniższym kosztem dla mas, czasem trafi się coś ambitniejszego jak np. better call saul, niestety często bywa że jak jest jakiś fajny serial to wykupuje go netflix i robi z kolejnych sezonów swoją typową produkcję co dla mnie zabija serial jako całość