Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was morsuje na balkonie? Widziałem w internecie, że ludzie wykorzystują np małe dmuchane wanny czy kontenery na śmieci (nie mówiąc już o zamrażarkach). Macie jakieś doświadczenia z tego typu sprzętem? Zastanawiam się czy nie kupić przenośnej wanny, tylko nie wiem na ile ma to sens, bo nie chciałbym dużo w to inwestować i jakby bez pompki woda miała zamarznąć przez noc, to trochę mija się to z celem.
Aktualnie chcąc wejść do wody muszę pojechać kilkanaście kilometrów, co jest trochę wkurzające biorąc pod uwagę, ze do wody wchodzę na kilka minut, a cała wycieczka trwa przynajmniej godzinę.
#morsowanie #wimhof
  • 5
@Solitary_Man: @kiszczak: To są akurat rzeczy, o których już myślałem. Nośność balkonu powinna wynosić ~5kN/m2 (500kg/m2), więc zakładam, że raczej masa zbiornika, wody i moja zsumowane byłby poniżej tej wartości. Spuszczanie wody wydaje się problematyczne, natomiast zakładałem, że robiłbym to wiadrem wylewając ją do zlewu/toalety. Z pewnością byłoby to upierdliwe, ale zakładałem, że wody nie wymieniałbym często.
Pomysł faktycznie wydaje się dosyć absurdalny i mam wątpliwości, dlatego chciałem dopytać czy
@pp93: robią tak ludzie i w zbiornikach po 200l morsują.
Albo ludzie ocieplają zbiornik, albo wcześniej wsypują sól aby nie zamarzła, tylko musisz policzyć ile kg potrzeba na daną objętość