Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem w trakcie #rozwod i ostatnio dowiedziałem się o paru dosyć zaskakujących faktach o byłej partnerce. Mamy razem dwa bombelki, kocham ich nad życie, ale zastanawiam się nad testem na ojcostwo, bo skoro powoli teraz wychodzą brudy, o których nigdy bym jej nie posądzał, to zastanawiam się czy nie przyprawiła mi rogów. Czy te wszystkie online testy są wiarygodne i mogą stanowić ewentualny dowód podczas rozprawy?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6375ddf03b9369737a5f59ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 19
@maciusuper: a co to ma do rzeczy. Nie ma czegoś takiego jak "pol roku od momentu kiedy sie dowiem".
Rownie dobrze, mogę sie dowiedziec po 15 latach i sąd mnie wysmieje.
Ile bylo takich spraw, ze faceci dowiadywali sie po paru latach, ze dzieci nie są ich

W myśl polskiego prawa ojcem dziecka urodzonego w małżeństwie jest mąż matki. Jeśli uważa on, że dziecko nie jest jego, to w ciągu sześciu
@AnonimoweMirkoWyznania: Po pierwsze to idź do adwokata i z nim ustal jak chcesz zawalczyć. Robienie jakiś testów online to jest mało poważne. Najprostszym testem jest sprawdzenie czy grupa krwi przypadkiem nie jest sprzeczna. Jak na przykład obydwoje macie grupę krwi A, a dziecko ma grupę B, to masz odpowiedź.