Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Będzie ktoś chciał kupić za pół roku?
Blacharka perfekcyjna, podwójny lakier na całości (prawdopodobnie lekko uszkodzony w transporcie i przemalowany w fabryce). Kupiony z demo i bez najmniejszej kolizji czy obcierki przez całe życie.
Piękne V8 4,2 305 koni. Przy 150 silnik sobie lekko warczy. 9l w trasie.
Progi zrobione w ASO znajomego, nie w warsztacie pana miecia.
Wnętrze ok, tylko kierownica już zjechana bo 250kkm.
Gdyby nie automat i drewno w środku to bym sobie zostawił jako weekend car.
Nie działa tylko napęd CD i elektrochrom prawego lusterka.
Wiernie służył przez lata, ale w tym wieku już nie ufa się przy dłuższych podróżach więc staruszki z bólem serca muszą go zmienić.
#jaguar #samochody
Kurde, nawet pisząc ten wpis bym go sobie zatrzymał bo do swojego V8 się chyba już nie dochrapię. Tylko nie jestem fanem tej skrzyni. Ona jest bardzo komfortowa i kiedyś była w miarę ok, ale nowe automaty ją zjadają. W Anglii potrafią zrobić przeróbkę na manual. Także auto nie dla mnie ale dla ludzi lubiących komfort i ten genialny, niewysilony silnik.
niegwynebleid - Będzie ktoś chciał kupić za pół roku?
Blacharka perfekcyjna, podwójny...

źródło: comment_1668637824scJ8Ky8HrJ5Tkh3BEi4bd3.jpg

Pobierz
  • 15
Gdyby nie automat i drewno w środku to bym sobie zostawił jako weekend car.


@niegwynebleid: nie no, bez przesady. W manualu to auto do zabaw też się zupełnie nie nadaje (układ kierowniczy, zawias, mimo mocy to nie rakieta), ma być komfortowe i takie jest
@Retoryk: wolę coupe ;)
Nie widzę sensu cabrio w polskich warunkach a xkr i tak lepiej wygląda z dachem. No i jestem za wysoki na cabrio i bym głupio wyglądał. Jak ściągany dach, to przemawia do mnie targa.
A jak się żyło z xkr? Jakieś problemy? Dużo pierdół się popsuło? Bo silnik chyba niezajebywalny.
@niegwynebleid: silnik nie, cala reszta byla do roboty xD teraz jest mint condition, ale chce się go pozbyć zanim znowu będzie coś do robienia. Co do wygladu to jak dla mnie coupe jest okropne, bryla stworzona do cabrio
@niegwynebleid: zawias, most (wielka bolączka tego modelu), pompy paliwa, elektryka. Nigdy nie pakuj sie w starego anglika ( ͡° ͜ʖ ͡°) piękne auto, piękny dźwięk i o dziwo zwinna skrzynia, ale na tym zalety sie konczą ;D
@J0g1: minęło pół roku. Jag do sprzedania jak jesteś zainteresowany. Jak go obchodziłem to znalazłem rdzę - wokół zamka klapy bagażnika. Reszta czysta i jak wcześniej w opisie.
Ojciec wystawił za 24 ale myślę, że spokojnie zbije parę tysięcy. Przed chwilą zrobiony czujnik nacisku na pedał hamulca, który przyblokował skrzynię, ale już wszystko tip top. Ale tego należy się spodziewać - małe pierdółki w tym wieku będą wyskakiwały. Ale silnik i