Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jakim legitnym, internetowym #sexshop mogę dokonać zakupów na fałszywe nazwisko i do Paczkomatu + kupić gadżety uznanych firm (np. Tenga) i zapłacić kartą podarunkową/prepaidową kupioną wcześniej za gotówkę, tak, by w mojej historii transakcji nie pojawiły się potencjalnie kompromitujące zakupy?

Kolejne pytanie: gdzie trzymacie takie gadżety, jeżeli mieszkacie z rodziną (anon lvl 27, 4/10 - it's over) i nie chcecie, żeby kiedykolwiek na nie natrafiono? Pozostaje mi pewnie jakieś pudełko na klucz, schowane w szafie. Pytanie, jak to rozwiązać logistycznie? Jest północ, wszyscy śpią, korzystacie w łóżku z #fleshlight, a potem chcecie szybko zasnąć i nie budzić domowników. Czy fleshlighta można umyć i osuszyć rano bez ryzyka, że ulegnie szybkiemu zniszczeniu?

#seks #pytanie #seksgadzety #sekszabawki #sextoys #bdsm #masturbacja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637559053b9369737a5f4bc6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W jakim legitnym, internetowym #sex...

źródło: comment_1668634957WHYGGwQ6mWlWmOBOCRJb5K.jpg

Pobierz
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: system tails (bootowalny z pendrive (trzyma wszystko w ramie, po restarcie nie ma śladów aktywności)) łączysz się z siecią tor poprzez specjalne mostki obsf4 (dzięki temu nawet dostawca internetu nie wie że łączysz się z siecią tor) zamawiasz płacąc kryptowalutą Monero (XMR) dostawa na paczkomat do innego miasta na fałszywe dane na fałszywy numer telefonu (numer wzięty na słupa oczywiście), podczas odbioru z paczkomatu klikaj w ekran dotykowym czymkolwiek ale
Wirujący Naplet:

mogę dokonać zakupów na fałszywe nazwisko i do Paczkomatu + kupić gadżety uznanych firm (np. Tenga) i zapłacić kartą podarunkową/prepaidową kupioną wcześniej za gotówkę, tak, by w mojej historii transakcji nie pojawiły się potencjalnie kompromitujące zakupy?


TEN JAKIE KOMBINACJE ALPEJSKIE BĘDZIE ROBIŁ

Chłopie daj linki, kasę, zamówię Ci wszystko na siebie xD

Wstyd to kraść z biedronki setkę wódki, a nie zamówić se jakieś zabawki
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
AgresywnaRopucha: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie