Wpis z mikrobloga

@TaOsobaWieoKogoChodzi: widać nie umiesz w matematykę i to bardzo. Na utrzymanie Ukraińców poszło już koło 4 miliardów złotych to bardzo dużo. Tyle że taki Ukrainiec jak kupuje np mięso za 20 zł w sklepie to po pierwsze napędza sklep bo jest ich dużo więc sklepy więcej sprzedają to także z tych 20 zł 5% to VAT do państwa czyli 1 zł na RTV 23% itd itd. wiesz ile Ukraińcy robiąc
Ivan_Sekal - @TaOsobaWieoKogoChodzi: widać nie umiesz w matematykę i to bardzo. Na ut...

źródło: comment_1668684680ITskrRb5Q4CL7QCcsrI2Zf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
kod@TaOsobaWieoKogoChodzi: 9 miliardów poszło z twoich podatków i zasilili te podatki 10 miliardami więc kraj jest miliard na plusie rozrysować ci to?? To matematyka i to na poziomie zerówki. Wiesz zapomniales, że oni też płacą podatki ale wybaczam ci głupoty każdy się myli no ale żeby aż tak nie ogarniać świata .. i to Polska wydała na nich 9 a oni na nas i na ciebie też baranku 10 a jeszcze
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal: wiem osle, ze jedyne co potrafisz z ekonomii to dodawac i odemowac, bo w wieku 18 lat z duma ukonczyles podstawowke ale ekonomia + dbanie o wlasne spoleczenstwo to takze :
- wydatki jakie Panstwo ponosi na sluzbe zdrowia w ich przypadku (+ koszty spoleczne, bo Polak musi czekac na zabieg czy przyjecie do lekarza). Wiekszosc urow nie pracuje a z opieki medycznej korzysta.
- choroby, bo na Ukrainie nie ma masowych szczepien + jest plaga np. HIV
- szkolnictwo: klasy sa przepelnione, nauczycieli brakuje, dzieciaki beda mialy braki w wiedzy, bo poziom nauczania dostosowac trzeba do nie znajacych polskiego ukrow.
- problemy zwiazane z lamaniem przez nich prawa (o 40% wzrosla liczba zlapanych pijanych kierowcow, a karani Ukraincy nie placa, bo w kazdej chwili moga wrocic do siebie lub wyjechac dalej na Zachod. O kradziezach w sklepach nie wspomne)
- migracja zasilkowa (wielu tylko sie w PL rejestruje aby pobierac socjal a potem wraca
  • Odpowiedz
@TaOsobaWieoKogoChodzi: haaha nie zmieniaj tematu mówiłeś że więcej wydajemy niż z tego zarabiamy co mnie HIV obchodzi o tym nie rozmawialiśmy tylko o wydatkach gdzie się osmieszyles bo zapomniałeś że oni też płacą podatki które idą na ciebie hahahaah ty mi chcesz coś tłumaczyć jak cię zgasiłem jak peta bo myślałeś że oni nie płacą podatków to teraz zmieniasz temat haha, a wiesz że oni przywiezili kasę od siebie do
  • Odpowiedz
@TaOsobaWieoKogoChodzi: no jak nie wiem łącznie 9 miliardów dostali a wpłacili do budżetu 10 sam to przyznałem baranie zapomniałeś już. Hahahha dostali bardzo dużo bo 9 miliardów to bardzo dużo ... Ale 10 miliardów to jeszcze więcej. Super że wstawiłes mi film że Ukraińcy coś rozwalają tak jakby Polacy w Anglii nie było najliczniejszą grupa w więzieniach po Anglikach ahhahaha w Norwegii to samo najwięcej w więzieniach Norwegów później Polacy
  • Odpowiedz
@TaOsobaWieoKogoChodzi: oczywiście ja się nie znam przecież na Ekonomii cytując Mentzena nie znam się cytując business insider nie znam się dając ci dane statystyczne natomiast ty nie dając żadnego argumentu i robiąc fikołki logiczne bez żadnego celu napewno się znasz... Tylko z matematyką ci słabo idzie bo nie wiesz że oni też płacą podatki ale co tam XD. Nawet Konfederacja popiera to i mówi że dla gospodarki to akurat dobrze
  • Odpowiedz
@TaOsobaWieoKogoChodzi: dobrze wiem że czytasz i płaczesz jak cię gaszę jak peta hahaha oj czyli zmiana tematu fajnie po przepracowaniu miesiąca to duża dostaną ta emeryturę skoro na najniższą musisz mieć 25 lat a wiesz że Polacy mają tak samo za granicą czy ci w piwnicy nie powiedzieli?? NIE UMIESZ ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE FRUSTRACIE CO ZROBILES ZEBY TO ZMIENIC. meliski sobie zrób albo zjedz na ręcznym piwniczaku XD przegryw nic
  • Odpowiedz
@TaOsobaWieoKogoChodzi: wiem że to czytasz bo odpowiadasz mi przecież, że nie czytałeś XDDD sam się wsypales ( ͡° ͜ʖ ͡°) i znowu się popłakałes już z 8 raz Ukraińcy chyba ci zrobili kuku w kiszkę sztolcowa XDDD Gieroia Slava!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°) pewnie ta nienawiść bo ci Ukrainiec matkę puka za drzwiami XD tego też nie przeczytasz ale na wszystko odpowiesz??(
  • Odpowiedz