Wpis z mikrobloga

@prawda_w_moskwie:
Rozwala mnie twoje niezrozumienie tematu. To tak jak jakiś dziad z Afrykańskiej nacji urodził się w Szwecji to jest Szwedem. Tak jest wg prawa. Ale rozumienie durne i tyle. Tak samo to co się w TV propaguje jacy to nasi przyjaciele z tych ukrów a wielu Polaków nienawidzi tych psów tak samo jak ruskich.Pozatym gdzie #!$%@? napisał coś o "wojnie domowej"?
  • Odpowiedz
Ale fakty są takie że to wojna domowa i tyle.


@GadajacyOdbyt: jak na sadistiku zapytałem w marcu czy kwietniu, że niech mi ktoś popkaże choć jeden filmik z tej "wojny" - który jest autentyczny(a nie manipulacją z lalkami, dipfejkami, makijażami, fotoszopem czy petardami) - to dostałem bana na miesiąc..
za samo zapytanie!
sami sobie sprawdzcie - dział 'hard' oraz 'komentarze o wojnie' są tam od dawna wyłączone...
  • Odpowiedz
@GadajacyOdbyt: moja odpowiedź była nie do #!$%@? tylko kolegi wyżej który nazwał tą wojnę między dwoma państwami wojną domową. Oczywiście jest to tak absurdalna dyskusja że z mojej strony to zasadniczo wzięcie zarzutki, więc jeśli to co pisze jest tak niewyraźne to wystarczy mi produkowania się. No ale żeby nie było że odchodzę bez słowa albo kończę wyzwiskami:

Jeśli nasza logika jest tak różna no to zwyczajnie nie mamy o czym rozmawiać, dla mnie to raczej oczywiste że gdy Rosja w starej dobrej tradycji napada sobie na sąsiedni mniejszy kraj, otwarcie wjeżdża na jego teren wojskami (ogłaszając to wszem i wobec z wielką dumą), zrywa flagi tego państwa i wiesza swoje, po czym deklaruje że anektuje teren do swojego kraju, no to nie jest wojna domowa tylko kurczę bezpośrednia klasyczna inwazja na sąsiedni kraj. Spowodowana zresztą między innymi zwrotem w stronę Zachodu i oddalaniem się (a przynajmniej wolą) sąsiednich "psów" od cywilizacji ruskiego miru, więc argument o "jednym psie" mnie nie interesuje - gdyby miał zastosowanie to wojny by nie było, ani Majdanu przed nią, a na tronie zasiadałby lokalny odpowiednik Łukaszenki.

Sami Rosjanie mówią że jest to wojna cywilizacji, stracie z zachodnimi degeneratami i ich ukraińskimi pachołkami którzy porzucili rosyjską cywilizację na rzecz zachodniej "degeneracji". Nawet tezy o tym że to "jedne psy" z powodu statystyk jakości życia, przestępczości czy HIVa tego zasadniczo nie zmieniają - bo nadal wypadają na korzyść Ukrainy, zwłaszcza w ostatnich latach. Szokowi cywilizacyjnemu część rosyjskich okupantów sama dawała już świadectwa. Rozpoczęcie wojny tylko przypieczętowało podział między tymi
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: "wojna domowa" powinienem napisać w cudzysłowiu w sensie że ukraińcy i ruscy to ten sam typ człowieka o to mi chodziło. Że najbliżej ruskim do Ukraińców a Ukraińcom do ruskich mają to samo myślenie ta samą mentalność, Polakom o wiele bliżej do np Czechów czy Słowaków.
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie:
Aleś się wkręcił. Chyba nie znasz historii skoro uważasz, że ukraińcy nie są ruskimi.
Chyba nie znasz historii jeśli pomijasz zbrodnie ukraińców. TO SĄ TAKIE SAME PSY JAK RUSCY.
To, że ich trochę zachód a dokładniej USA przekupiły tak samo i wstawiły marionetkę czyli tego komika ćpuna to nie znaczy, że są kimś innym niż ruscy. Zresztą brawa dla USA, że skłóciły jedno plemię ruskich z drugim i się tłuką między sobą zamiast na nas napadać. Ale dla jednych i drugich zero wstępu do Polski powinno być.
Teraz kiedy tłuką się wychodzą jakie zbrodnie wojenne własnie ukry popełniają na ruskich.
U nas w zmanipulowanych mediach się to oczywiście ukrywa ale internet jest
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal:
Dokładnie. Każdy to wie. Ten sam język praktycznie, ruska durna czcionka, ta sama religia, historycznie te same psy.
Mentalność ta sama. Chamstwo to samo. Okrucieństwo wojenne i zajadłość ta sama. Tamten tylko próbuje odwracać kota ogonem i wybielać te psy.
  • Odpowiedz
@GadajacyOdbyt: tu masz dużo racji to ten sam typ człowieka tylko w granicach innego kraju 25% Ukraińców już teraz uznaje Stalina za wielkiego bohatera a przed 2014 to było prawie 40% to ich dane, w wyborach gdzie wygral Zeleński 4 Miejsce miał pro rosyjski Boyko ponad 11% poparcia wygrał na wschodzie, gdyby Krym i te republiki brały udział to też by tam wygrał, 2 największą partia i siła w kraju
  • Odpowiedz
Podzielony kraj między banderowców i ruskich.


@Ivan_Sekal:
No właśnie!!! banderowców i ruskich. Jedni i drudzy wrodzy nam są.
A durny rząd śle tam kasę, sprowadza ich tutaj.
Na szczęście coraz bardziej to #!$%@? ludzi i powoli już to widać.
  • Odpowiedz
@GadajacyOdbyt: chłopie teraz już Ukraińcy ze wschodu nie chcą pracować z tymi z zachodu i się naprdalaja a Polacy nie ogarniają że tam ludzie sa strasznie podzieleni że to nie jeden naród tylko dwa. Na dodatek mają najwięcej HIV i chorób wenerycznych poza Afryka już teraz w niektórych miastach zakażenia wzrosły o 2000% a przecież nie zbadali tych co przyjechali zaraz będzie epidemia hiv. W Polsce HIV od 1985 roku
  • Odpowiedz
@GadajacyOdbyt: zobaczysz co się stanie jak się wojna skończ i zaczną przyjeżdżać z bronią i się wozić przecież oni Polaków mają za śmieci jak my Niemców, to że nam wmawiają że to nasi bracia nie oznacza że im tak mówią. To że im pomagamy to oni uważają że mają frajera do pomocy a nie przyjaciela. A z resztą yebać to i tak USA wszystko ustala
  • Odpowiedz
@Ivan_Sekal:
No ale to ten rząd robi z nich święte krowy i "robi im laskę" kłaniając się w pas.
Nic dziwnego, że potem nas traktują jako frajerów od których trzeba ciągnąć kasę i wykorzystywać jak się da "bo im się należy bo oni walczą niby w obronie nas wszystkich".
No a wojnę to sobie USA prowadzi z Rosją rękami ogłupionych ukrów.
USA siębogaci, dolar rośnie a my tylko kasę tracimy
  • Odpowiedz
@GadajacyOdbyt: wiesz masz rząd to ma gówno da gadania, USA powie żeby wpuszczać to wpuszczają powie żeby wysyłać broń to wysyłamy itd. akurat podczas wojny to USA ustala zasady nie UE. Widocznie takie jest rozporządzenie USA lub Izraela, ale są też plusy dużo wydają kasy w Polsce więc nam to napędza gospodarkę i dużo osób do pracy i to kobiet więc one się szybko asymilują. Mamy kryzys demograficzny i musielibyśmy
  • Odpowiedz