Wpis z mikrobloga

@iwunio: Poczta to tym bardziej jakość godna pożałowania, bo państwówka. niedługo los żabki też będzie taki sam, ale jeszcze nie jest. Póki co prywatny kierownik odpowiada za to. No nie, posypałyby się pozwy jakby ktoś sobie paczki tak rozdawał bez żadnej weryfikacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach poczta polska to największy #!$%@?, fakt, ale wydawanie paczek jest ich obowiązkiem, to miałem na myśli. A to co ci mówię w związku z odbieraniem paczek w żabce jest moim osobistym doświadczeniem
  • Odpowiedz
@iwunio: Moje by wyleciały za coś takiego. Przecież tak wydane paczki nie schodzą se stanu, i franczyzobiorca płaci za te paczki jak za zgubione/ukradzione @nowywinternetach: Musisz mieć kod, dowód nikogo w żabce nie interesuje a przynajmniej nie powinien.
  • Odpowiedz
  • 0
@rudyba nie wiem jak to działa z waszej strony, może walą w apce nazwisko z przesyłki i tyle, no nie wiem. U mnie zawsze to tak się to odbywa
  • Odpowiedz
@iwunio: Nie ma żadnej appki. Jedyna opcja aby legalnie paczka zeszła ze stanu to podanie kodu podczas wydawanie, ewentualnie kontakt z infolinia i ściągnięcie paczki przez nic.
  • Odpowiedz