Wpis z mikrobloga

Wykopki broniące zaciekle wszystkiego co ukraińskie i wyzywających wszystkich od onuc, bo mogą mieć w głowie polską rację stanu, a nie ukraińską rację stanu, odpowiedzcie mi na jedno pytanie.

Co gdybym bronił się przed napastnikiem, wyciągnąłbym klamkę i strzeliłbym, ale zamiast trafić w niego, trafiłbym w przechodzącą obok babcię z zakupami? Czyja byłaby wina? Oczywiście, że moja.

Swoją drogą, ciekawe jakbyście szczekali, jak na tym traktorze umaraliby wasza matka z ojcem. Dalej ,,to nie wina Ukrainy", dalej ,,nic się nie stało", dalej ,,Ukraina nie musi przeprosić i zadośćuczynić"?

#polska #ukraina #wojna #rakiety
  • 35
  • Odpowiedz
Co gdybym bronił się przed napastnikiem, wyciągnąłbym klamkę i strzeliłbym, ale zamiast trafić w niego, trafiłbym w przechodzącą obok babcię z zakupami? Czyja byłaby wina? Oczywiście, że moja.


@Adamfabiarz: A widzisz, w Ameryce jest takie prawo że jak przypadkiem postrzeli kogoś Policja podczas ścigania przestępcy to idzie to na konto przestępcy, nie wiem czy w polskiej policji jest akurat to ale możliwe.
  • Odpowiedz
nic się nie stało", dalej ,,Ukraina nie musi przeprosić i zadośćuczynić"?


@Adamfabiarz: Podaj przykąłdy takich wpisów i to zaplusowane. Bo dzisiaj jest masa prorosyjskich wpisów, ktore przywołuja jakies naciagane opinie jakich ja nie widziałem na wykopie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Adamfabiarz: dlatego powinniśmy jako NATO dac lepsza obronę plot naszym braciom ze wschodu lub zamknąc niebo nad zachodnią Ukraina by taka sytuacja się nie powtórzyła i lepiej sobie radzili że szmelcem orków
  • Odpowiedz
Co gdybym bronił się przed napastnikiem, wyciągnąłbym klamkę i strzeliłbym, ale zamiast trafić w niego, trafiłbym w przechodzącą obok babcię z zakupami? Czyja byłaby wina? Oczywiście, że moja.


@Adamfabiarz: gdyby niesprowokowany bandyta zaczął strzelać do ciebie z broni automatycznej w tłumie i ty odpowiedział byś ogniem raniąc postronnego to winny byś był ty?
co? gdzie?
  • Odpowiedz
Jeżeli napastnik strzelałby do ciebie a ty używał naboi służących nie do zabijania a do niszczenia kuli napastnika to wina 100% napastnika.
Jeżeli napastnik do ciebie strzelał z broni ostrej i ty też odpowiadaleś bronią ostrą to też w 100% wina napastnika (i w cywilizowanych krajach napastnik idzie siedzieć za zabójstwo) nawet jeżeli tylko jedna osoba zginęła z twojej broni.
Ale ograniczony kacapski rozum tego nie pojmie.
  • Odpowiedz
szkoda gadać, Ukraina by przez przypadek zbombardowała pół Polski, a oni i tak by tłumaczyli ich, że to dlatego, bo Rosja zaatakowała


@ez_4_ence: ja #!$%@?ę, ciebie gdzieś zatrudniają za te kopiejki czy sam z siebie takie bzdety piszesz? xD
  • Odpowiedz
@Abaddon_Profanator: Ameryka chyba nie jest najlepszym przykładem jeśli chodzi o właściwe użytkowanie broni. Poza tym Ukraina, to nie policja.

@Krul_Marcineusz_Pierfszy: No ale spudłowała i trafiła w polskie terytorium i zabiła 2 polskich obywateli. W wydarzeniach liczy się skutek, a nie tylko przyczyna.

@Showse: To jest błąd myślowy. Lepszy sprzęt to jedno (swoją drogą, to nie wina tych 2 osób, że Ukraina wolała jeszcze nie do tak dawna bratać się
  • Odpowiedz
Oczywiście, że ja bym był winny postrzelenia postronnej osoby, sprawdźcie sobie prawo karne.


@Adamfabiarz: muszę w Polsce czy mogę w cywilizowanych krajach? (bo wynik się będzie różnił z uwagi na nasze poronione prawo o obronie koniecznej)
  • Odpowiedz