Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Panie, przecież to że lewactwo zaorane, to wiadomo. Wytłumaczenie wymyśli się później.


@aegispolis: tam były scrreny pod postem twiitów jakiś partyjniaków albo infografik dobranych pod tezę o alkoholizmie w Polsce, ale jak widzisz przyciąłem je w #!$%@?, bo i tak to nie ma znaczenia. Schozo miał sraczkę przez kilka dni by bronić słów karakana w komentach i tworzyć wpisy jak to "dziadzia znowu" zaorał i "LEWACTWO ZAORANE" xD

Wszystkie
@Kryspin013: Ja akurat sobie z tym dałem spokój. Nie ma szans, by to był normalny użytkownik, to na bank troll, który nie jest zainteresowany żadną dyskusją, tylko sączeniem jadu. Jednocześnie bardzo jaskrawy przykład, jak głęboko ma takie pomioty Mateckiego moderacja.


@aegispolis: a ja mam z tego bekę i jak mi się nudzi i mam minutę wolnego czasu to sobie skomentuję jego wysrywy ¯\XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: ja bardzo dobrze zdaje sobie sprawę kim on jest. Niestety, po którymś trafnym komentarzu na jego słabe argumenty dał mnie na czarno ¯\_(ツ)_/¯ robi tak praktycznie z większością osób na wykopie, a mnie się nie chce z tym walczyć, bo to jest strata czasu. W domu mam turbopisowców i to wystarczy xD
a mnie się nie chce z tym walczyć, bo to jest strata czasu.


@mirek_januszy: e tam, i tak siedzę na wypoku z nudów a tak to przynajmniej można pocisnąć bekę z k0nfiarzopisowca xD

W domu mam turbopisowców i to wystarczy xD


#!$%@?