Wpis z mikrobloga

@MatPL1122: Osobiście nie cierpię samochodów z ekranem dotykowym np w toyota auris, szału dostaje jak mam zmienić cokolwiek albo chociażby zwiększyć lub zmniejszyć dźwięk, jednak manualne klawisze i pokrętła dla mnie są lepsze, jestem sobie w stanie wszystko przełączyć nie patrząc nawet tylko po dotyku.
@KochanekAdmina: panie ekspercie, u mnie na kierownicy jest sterowanie tempomatem, radyjkiem i przycisk do odbierania połączeń, ale już nawigacji z kierownicy nie obsłużysz, dobrze że mam jeszcze fizyczny panel klimatyzacji, ale wiele aut i to ma przeniesione na ekran dotykowy i nie nie jest to sterowane z poziomu kierownicy.

A wyobraź sobie, że w czasie jazdy czasem trzeba sprawdzić ile jeszcze do kolejnego MOPu albo stacji, czy zmienić cel nawigacji.
uwaga protip - nawiagacje możne ustawić zanim się wyjedzie xD Poza tym mamy XXIw


@KochanekAdmina: gościu ty nawet czytać ze zrozumieniem średnio potrafisz, a twoje wypowiedzi wyglądają tak jakbyś jeździł S klasą ale na yt, nie mówie, że tak jest ale tak to wygląda.