Wpis z mikrobloga

W tym UPC to widzę, że już w pełni przejęli standardy obsługi z Playa. Od wczoraj brak internetu i telewizji, całkowity brak połączenia kablowego, telewizja DVB-C, bezpośrednio po kablu do telewizora. Pierwszy telefon, oczywiście 15 minut wyłączania, włączania i resetowania modemu, co tam że telewizja nie ma z tym nic wspólnego i też nie działa, na pewno wina modemu xD Koleś mi w końcu mówi, że mam wyłączyć modem na 30 minut i wtedy już będzie działać, WTF? A jak nie, to zadzwonić ponownie i technika się umówi. Oczywiście nie zadziałało, po godzinie zadzwoniłem, okazuje się, że są planowane przerwy do dzisiaj, do 11:00 i on nic z tym nie zrobi, żadnego technika mi nie umówi, zwrotu za abonament nie dostanę, bo to planowana przerwa, a zwrot jest tylko za awarie, WTF? Typ się zaczął normalnie ze mną kłócić i mnie przekrzykiwać, zażądałem zgłoszenia reklamacyjnego i tylko to zrobił, ale odpowiedź do 30 dni. Dzisiaj oczywiście nic dalej nie działa, kolejny telefon i zostałem poinformowany, że teraz planowana przerwa trwa od 4 listopada do 23 listopada. Planowana przerwa, której jeszcze wczoraj nie było, a dzisiaj nawet z datą wsteczną się pojawiła xD No i oczywiście też żadnego zgłoszenia mi nie zrobi, bo jest planowana przerwa i tyle, po kolejnej kłótni wymusiłem wysłania tego zgłoszenia, bo jak się okazuje to konsultant może to zrobić, tylko rzekomo zostanie to automatycznie odrzucone. Wszystkim sąsiadom działa, nawet wczoraj przy rozmowie jeden konsultant to sprawdzał, bo ma taką możliwość w systemie i tylko u mnie nie działało. Zgłaszałem też, że skrzynki z okablowaniem UPC są pootwierane na korytarzu (i to przez instalatorów, bo to oni mają klucze, często kogoś podłączają i potem zapominają zamknąć), ktoś mi mógł tam np. kabel przerwać, ale zostało to olane.

#upc
  • 3
  • Odpowiedz
@Templar: Idź podłącz ten swój koncentryk w tej skrzynce, zamknij ją i ciesz się że działa a nie zawracasz im dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Planowana przerwa, której jeszcze wczoraj nie było, a dzisiaj nawet z datą wsteczną się pojawiła xD No i oczywiście też żadnego


@dktr: lepiej niech odłączy wszystkie :D
  • Odpowiedz